mercoledì 1 novembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 1 Nëntor 2023

Horoskopi i se 01/11/2023

Dashi

Duhet të arrini, gjëja e rëndësishme është të mbylleni me të kaluarën dhe të filloni përsëri mbase me të njëjtin person, por me qëndrime të tjera. Nëse ka pengesa, do të jeni në gjendje të largoni gjithçka me butësinë tuaj tipike.

Demi

Ditë e fortë, e fortë dhe agresive. Së shpejti do të ketë lajme dhe edhe pajtim nëse ka pasur probleme, por kjo varet mbi të gjitha nga ju.

Binjaket

Pa përpjekje, përpiquni të rikuperoni formën, më mirë të qëndroni të paktën disa orë në relaksim të plotë. Mos kini kujdes nëse zemra juaj eshtë e vetmuar për një kohë të gjatë ...

Gaforrja

Nuk do mungojnë surprizat e këndshme dhe vetëm nëse keni të bëni me shenjën e Luanit apo Shigjetarit mund të ketë probleme. Ju ndjeni nevojën për të krijuar një besim, por dini kë të zgjidhni dhe mbi të gjitha se kujt mund ti besoni.

Luani

Sot kërkoj durim dhe maturi. Bark delikat, bëni pak gjëra këtë ditë, relaksohuni nëse eshtë e mundur, po bëni shumë, merrni kohë për veten tuaj.

Virgjeresha

Ju po dilni nga një fazë e rindërtimit të plotë të jetës tuaj. Eshtë një periudhë e kontakteve të dobishme, diskutimeve me vëllezërit e motrat ose të afërmit për çështje parash.

Peshorja

Nuk eshtë e lehtë të bësh gjithçka. Nuk jeni në dispozicion për ndërmjetësim sot!

Akrepi

Nëse tashmë keni një histori të rëndësishme, tani mund ta përcaktoni më mirë atë. Pajtimi, vendimet dhe miratimet nga dikush.

Shigjetari

Për disa ka pasur një periudhë plot tension, por tani gjërat janë më mirë, mund të dalësh nga një tunel keqkuptimesh, e rëndësishme eshtë që e dëshiron shumë.

Bricjapi

Vlerësoni me kujdes qëllimet e një personi. Dashuria kërkon një gjest shtesë mirëkuptimi.

Ujori

Ndiheni pak më nervoz, të shqetësuar. Jini të vëmendshëm ndaj një anëtari të familjes që nuk i ka shkuar mirë kohët e fundit...

Peshqit

Situata fillon të jetë e nxehtë, edhe emocionuese për ndjenjat. Eshtë e nevojshme në këtë periudhë, të rikthehemi në lojë, ndryshimet në përparim sjellin stres por edhe eksitim ...

Nessun commento:

Posta un commento