giovedì 2 novembre 2023

Horoskopi i se e enjte 2 Nëntor 2023

Horoskopi i se 02/11/2023

Dashi

Të menduarit për të kaluarën eshtë gjëja e fundit që eshtë e mirë për një Dashi, një shenjë që ata gjithmonë mendojnë për të ardhmen. Po afrohet një takim biznesi ose një informacion.

Demi

Deri në fundjavën e ardhshme duhet të luani letrat tuaja fituese, të shmangni përplasjet dhe mbani mend se kjo eshtë një kohë shumë e dobishme nëse duhet të lidhni një marrëveshje ose pakt, punë me kohë të pjesshme ose mundësi.

Binjaket

Do të keni mundësinë të çliroheni nga ngarkesat dhe problemet që lidhen me të kaluarën. Marrëveshjet apo kontratat që do të rishikohen...

Gaforrja

Historitë e dashurisë që kanë marrë fund në këtë periudhë do të duhet të trajtohen me shumë kujdes. Kujdes nga një debat me një njeri Binjak.

Luani

Kjo periudhë është shumë e rëndësishme për të pohuar ju, shumë dëgjojnë propozimet tuaja, shumë dëgjojnë mendimet tuaja. Ata që tashmë kanë një histori mund të kenë vendosur të martohen ose të kenë një fëmijë.

Virgjeresha

Nga pikëpamja e punës, hapen nevoja të reja, por edhe shpresa të mira. Fati mund të sjellë një pikë kthese, edhe nëse në fillim duket e dhimbshme.

Peshorja

Nëse keni nevojë të mbyllni ndonjë marrëveshje financiare, është një ditë e vlefshme. Kjo eshtë koha e duhur për ata që duan të fillojnë projekte të mëdha që kanë të bëjnë me punën. Në dashuri qetësi...

Akrepi

Pak intolerancë sepse partneri eshtë i largët në mendje ose fizikisht. Eshtë një periudhë e veçantë për para, jo për të humbur.

Shigjetari

Lajme te mira. Ka një forcë të madhe në dashuri, sensualiteti dyfishohet.

Bricjapi

Disa tensione u ngritën për çështjet e parave ose kontratat që do të rinovoheshin. Yjet ju këshillojnë të mos shkoni pas disa polemikave që mund të ndikojnë në mjedisin familjar.

Ujori

Njerëzit rreth jush do jenë pak a shumë të sjellshëm, do keni më shumë merita në punë. Eshtë e lehtë të harrosh diçka, të jetosh ditë pas dite, dashuri të çuditshme.

Peshqit

Ka disa shqetësime dhe disa probleme në punë. Ju nuk jeni mjaft të qetë, por eshtë thjesht çështje e kapërcimit të një bllokimi që zgjat disa orë.

Nessun commento:

Posta un commento