martedì 31 ottobre 2023

Horoskopi i se e martë 31 Tetor 2023

Horoskopi i se 31/10/2023

Dashi

Një ditë në krah, nuk do të keni shumë dëshirë për të qenë pranë njerëzve dhe për këtë arsye mund të favorizoni një lidhje dashurie. Lajme të mira po vijnë, këshillohet të ktheni një biznes, të mesoni strategji të reja. Ndryshimi i rolit ose detyrave në dukje.

Demi

Ndiheni plot forcë. Disa ndiejnë një dëshirë dominuese dhe të fortë për të dashur. Suksesi në punë ose konfirmimet ...

Binjaket

Përfitoni nga kjo ditë për të bërë një bilanc të situatës; bëhuni gati për disa debate në dashuri ose në familje; keqkuptimet. Mendoni me kujdes për zgjedhjet që do të bëhen në vendin e punës: ka "armiq".

Gaforrja

Duket se gjithçka ju ka lodhur, eshtë e vërtetë që keni një projekt të madh në mendje, por për ta realizuar duhet durim dhe çdo përpjekje fizike eshtë e konsiderueshme. Në dashuri, bëni kujdes të mos llogarisni pa mikpritësin...

Luani

Nëse i keni dhënë një ultimatum një personi, keni kërkuar të bëni një zgjedhje dashurie apo pune brenda pak javësh do të keni përgjigje. Eshtë e mundur që ju të humbni një angazhim, një mbrëmje të këndshme shpërblime në ditë që fillon keq.

Virgjeresha

Nëse nuk do të kishte probleme me paratë, vonesa në punë, periudha do të ishte ideale! Çifte që janë të lidhur mirë bëjnë plane për fëmijët e tyre dhe ata që janë vetëm mund të bëjnë njohje të rëndësishme!

Peshorja

Rënie e lehtë e shëndetit. Eshtë e mundur që të ndjeheni pak larg nga nevojat e dikujt, do të testohet një marrëdhënie dashurie, agjitacion në familje ose miq.

Akrepi

Fitnesi sot eshtë në humbje e sipër, përpiquni të krijoni sa më shpejt një periudhë rikuperimi. Nëse ka probleme, nuk eshtë faji juaj, por njerëzit që thonë gjëra për ju. Nëse ka një gjë që Akrepi nuk mund ta durojë, janë njerëzit që flasin marrëzi, pa radhe...

Shigjetari

Puna eshtë e favorizuar, së shpejti do të mund të ratifikoni një kontratë ose të përfitoni. Takimet e reja janë shumë intriguese.

Bricjapi

Ditën e vlefshme, njohuritë e periudhës duhet të konsiderohen fituese. Në dashuri tani jeni në gjendje të shpjegoni më mirë arsyet tuaja dhe të gjeni zgjidhje më të lehta për problemet e njerëzve që jetojnë me ju. Puna po rifillon!

Ujori

Preferoni situata të këndshme, edhe në dashuri mos e teproni me çështjet që duhen harruar; dashuria kërkon praninë tuaj sonte.

Peshqit

Sot duket se jeni ende nën një stres emocional, ka nga ata që kritikojnë punën tuaj, por nuk ju intereson, nuk jeni tipi që të ndikoni!

Nessun commento:

Posta un commento