domenica 26 novembre 2023

Horoskopi i se e diel 26 Nëntor 2023

Horoskopi i se 26/11/2023

Dashi

Do ndiheni pak të shtypur, të acaruar, eshtë e rëndësishme të shmangni konfliktet me mjedisin dhe këshilla eshtë të shtyni gjithçka.

Demi

Mëngjesi eshtë i turbullt nga disa dyshime, por pasdite ka mundësi të mëdha për tu argëtuar dhe për tu ndjerë më mirë. Në dashuri, mos insistoni tek ata që nuk ju duan.

Binjaket

Ata që janë në një lidhje prej vitesh shpërqendrohen nga një njeri tjetër dhe duhet të jenë shumë të kujdesshëm. Të moderuar në fjalët dhe gjestet tuaja këtë mbrëmje, ju mund të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Gaforrja

Arrin një ngarkesë e mirë e energjisë. Për çdo krasitje ka gjithmonë një syth të ri gati për tu rritur.

Luani

Nuk duhet të teproni me polemikat nëpër shtëpi. Në dashuri, ruani qetësinë dhe përpiquni të mos shkaktoni polemika.

Virgjeresha

Sot përpiquni të bëni gjithçka me qetësi. Diçka lind ose rilind në zemrën tuaj, por ju duhet të çliroheni nga një mjedis që nuk ju pranon apo nuk ju pëlqen.

Peshorja

Mendime të lira, nuk jeni tipi që të lini të sigurtën për të pasigurt dhe kjo eshtë arsyeja pse nuk jeni të sigurt se çfarë të bëni. Shmangni përplasjet në familje dhe në marrëdhëniet prind-fëmijë. Lajme në dashuri.

Akrepi

Përgatituni për një pasdite me polemika të vogla apo të mëdha: diskutimet mund të lindin për shumë arsye të ndryshme. Nëse keni nevojë të bindni një njeri ose të flisni me dikë që nuk duket se e kupton, jini të kujdesshëm!

Shigjetari

Dukeni i diskutueshm, një tension eshtë i pranishëm dhe eshtë regjistruar edhe më i fortë ndaj një institucioni, një kompanie, jeni ndjerë "i tradhtuar", akuza të padobishme.

Bricjapi

Jeni shumë të vëmendshëm ndaj detajeve, mund të qortoni një njeri që ka shpenzuar shumë kohët e fundit. Sot ka një element të forcës më shumë. Edhe në dashuri nuk duhet të ngremë bujë. Ditë e keqe për palestër.

Ujori

Ka shumë lodhje, nervozizëm. Shmangni polemikat dhe mbi të gjitha të menduarit për të kaluarën; pas një ndarje gjen dëshirën për të filluar përsëri.

Peshqit

Ju mund të argumentoni për një gjë të vogël, të përpiqeni të bëni më të mirën e një situate të keqe. Ju nuk e dini se kujt ti besoni kohët e fundit!

Nessun commento:

Posta un commento