sabato 25 novembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 25 Nëntor 2023

Horoskopi i se 25/11/2023

Dashi

Mëngjes me shumë probleme, mos e teproni duke planifikuar shumë gjëra në të njëjtën kohë. Kjo ditë sjell tension, lodhje në mbrëmje.

Demi

Do të kontaktoheni nga një njeri që dëshiron tju ofrojë një marrëveshje, në këtë moment duhet të keni kujdes që të mos shpenzoni shumë para. Unë do tju këshilloja sot të mos vendosni shumë mish në zjarr.

Binjaket

Tensionet, emocionet, situatat që krijohen sot janë shumë të rëndësishme, një ditë si protagoniste. Jeni gati të hidhni hapa të mëdhenj, edhe nëse nga pikëpamja ekonomike mbizotëron mendimi dhe qetësia.

Gaforrja

Do të mund të bëni një zgjedhje të rëndësishme dashurie, brenda 2 javësh vendoseni në mur. Formë e shkëlqyeshme trupit, rikuperim nga lodhja.

Luani

Një ditë që premton të jetë në gjendjen më të mirë psikofizike. Kuptimi në dashuri rritet: eshtë koha për sqarim, por mos mendoni për të kaluarën.

Virgjeresha

Ka shumë për të bërë në këtë ditë, përgjigjet që prisni, zhbllokimet ligjore, administrative apo të pasurive të paluajtshme do të vijnë. Fitoret personale janë të mundshme, duke rifilluar në lidhje me të kaluarën.

Peshorja

Eshtë një ditë e ngarkuar për shkak të ngjarjeve të jashtme që duhen menaxhuar me kujdes dhe shqetësimet tuaja për momentin janë të shumta. Duhet të keni kujdes me paratë, sidomos për shpenzimet e panevojshme!

Akrepi

Jeni të pavendosur mes dy historish ose ka një problem në familje që nuk e zbërtheni dot, dita eshtë e tensionuar. Kokëfortësia eshtë e gabuar.

Shigjetari

Herë pas here keni nevojë për liri, të mos ndjeheni të kushtëzuar. Në mëngjes nuk jeni shumë i përqendruar me rrezikun për ta vendosur veten kundër dikujt, për të vëzhguar gjërat dhe për ti jetuar ato në një mënyrë tepër kritike.

Bricjapi

Nuk duhet ta nënvlerësoni fatin! Ju gjithmonë përpiqeni të planifikoni jetën tuaj, por tani gjërat mund të ndryshojnë falë një takimi të rastit, eshtë e qartë ti jepni hapësirë lajmeve.

Ujori

Ka më shumë liri veprimi dhe një sëri mundësish të ardhshme konfirmojnë një të ardhme të mirë. Ditë fitimprurëse për dashurinë.

Peshqit

Sharmi dhe imagjinata do të karakterizojnë marrëdhëniet tuaja ndërpersonale. Keni kapërcyer edhe shumë probleme shëndetësore dhe kjo ju mundëson të arrini shumë më tepër edhe në aktivitetin praktik.

Nessun commento:

Posta un commento