sabato 7 ottobre 2023

Horoskopi i se e shtunë 7 Tetor 2023

Horoskopi i se 07/10/2023

Dashi

Situata që shpërblen të gjithë ata që duan të bien në dashuri, lërini veten të shkojnë në një pasion të madh. Eshtë një kohë më e mirë dhe të gjitha fitoret i atribuohen vetëm vullnetit tuaj të mirë...

Demi

Pak rënie nga pikëpamja fizike. Në dashuri jeni të pakënaqur ose mendoni se jeni manipuluar, “detyruar” të bëni një zgjedhje.

Binjaket

Kushtojini vëmendje aspektit emocional, në fakt në këto ditë ju mund të bëni një zgjedhje të rëndësishme. Kërkohet një përpjekje e madhe mendore.

Gaforrja

Pranoni përgjegjësitë, do të keni fitore mbi gjithçka. I pasionuar në dashuri - mund të merrni diçka më shumë.

Luani

Tani nuk është e nevojshme të varni në buzët e askujt. Përsa i përket dashurisë, duhet të keni kujdes: nuk lejohet ekzagjerimi!

Virgjeresha

Eshtë një ndryshim i rëndësishëm natyrisht ajo që po kryeni në jetën tuaj. Ndonjëherë ndiheni shumë të lodhur. Kini kujdes të mos humbni durimin ... ju keni shumë prej saj!

Peshorja

Sot do të jetë mirë të flasish vetëm nëse eshtë e domosdoshme, sepse një provokim i vogël do të jetë i mjaftueshëm për tju marrë lart. Kujdes nga tensionet me një njeri të lindur nën shenjën e Virgjëreshës ...

Akrepi

Dita e kohës së lirë, nuk jeni plotësisht të kënaqur me mënyrën se si disa shefa ju kanë trajtuar, bëni kujdes të mos zemëroheni shumë. Kujdes nga prerjet e vogla që mund ti merrni vetë duke u shpërqendruar. Marrëdhënie të rrezikshme jashtë martese...por te dashura!

Shigjetari

Një ditë plot takime interesante për dashurinë. Duhet pak durim, por dita eshtë pozitive.

Bricjapi

Nuk duhet të presësh gjithçka menjëherë. Ditë e tensionuar, merrni kohën e duhur për të shmangur vonesat.

Ujori

Do të përfitoni sa më shumë nga kjo. Ju jeni më të qetë dhe kjo gjithashtu përmirëson gjendjen tuaj.

Peshqit

Ndonjëherë për një jetë të qetë ju thoni që jeni dakord për situatat familjare dhe vendimet. Shumë varet nga historia që jetoni, nëse ka pak dashuri mund të bëhet diçka më shumë. Me Dashin ose Luanin mund të ketë mosmarrëveshje për tu zgjidhur.

Nessun commento:

Posta un commento