venerdì 6 ottobre 2023

Horoskopi i se e premte 6 Tetor 2023

Horoskopi i se 06/10/2023

Dashi

Situatë e çuditshme, ditë joefikase dhe sigurisht e lodhshme. Këto ditë ju doni të jetoni përvoja të reja, edhe ato intensive. Disa diskutime familjare.

Demi

Në përgjithësi një ditë e mirë, nëse keni nevojë të sqaroni disa gjëra që janë të gabuara në dashuri, në marrëdhënie me të tjerët apo në miqësi, më duket koha më e mirë.

Binjaket

Nëse keni një biznes të pavarur dhe jeni gati të ndryshoni, ndoshta eshtë koha të kërkoni mbrojtjen e një personi që ju do për këshilla dhe sugjerime të mençura.

Gaforrja

Keni energjinë e duhur për të arritur qëllimet tuaja, por së fundmi ka pasur disa momente shqetësimi, qoftë edhe në nivel fizik! Nëse eshtë e mundur, përpiquni të rikuperoni sa më shpejt të jetë e mundur.

Luani

Situatat që po përjetoni tani nuk janë interesante, sot dashuria duket se është e mbuluar nga pakënaqësia ose pasiguria. Kriza momentale në lidhje me paratë, shpenzimet e tepërta duhet të mbahen nën kontroll. Pasdite, rënie e lehtë fizike.

Virgjeresha

Emocionet në pamje, jeta emocionale po forcohet. Përmirësime në punë, mos nxitoni gjithçka.

Peshorja

Më shumë sesa probleme aktuale emocionale, këto ditë dikush duket se ka probleme në shtëpi. Një njeri i Kancerit ose Peshqve mund tju qëndrojë në këmbë ose tju bezdisë.

Akrepi

Udhëtime të lumtura dhe takime të reja. Në punë, stresi po shtyp, por një shpërblim do të arrijë. Udhëtimi pozitiv dhe mundësitë që vijnë së shpejti.

Shigjetari

Eshtë e këshillueshme që të matni disponueshmërinë tuaj, pasi ka ende shumë probleme për tu zgjidhur. Në dashuri, kërkoni sqarime vetëm nëse ia vlen, përndryshe eshtë më mirë ta ktheni faqen.

Bricjapi

Situata eshtë e fortë, por edhe e favorshme për të gjithë ata që duan të bëjnë një zgjedhje afatgjatë, të nisin një projekt të ri pune. Kushdo që ka një mosmarrëveshje të vazhdueshme do të jetë në gjendje ta fitojë atë dhe gjithashtu eshtë koha e duhur për të rivlerësuar një marrëdhënie.

Ujori

Kjo është një ditë e ngarkuar dhe nëse duhet të thuani diçka të gabuar, veproni menjëherë, sepse kjo është një periudhë që lejon shumë më tepër reagime pozitive.

Peshqit

Jo më mendime melankolike dhe të zeza, ata që tashmë kanë një histori të bukur do të jenë në gjendje të martohen dhe beqarët do të bëjnë njohje të veçanta, vijnë mundësi të mira.

Nessun commento:

Posta un commento