domenica 8 ottobre 2023

Horoskopi i se e diel 8 Tetor 2023

Horoskopi i se 08/10/2023

Dashi

Diten e mire. Dashuri të reja për ata me zemër të sinqertë, të hapur dhe mbi të gjitha të durueshme.

Demi

Dita që duket paksa kaotike për mua, duhet të përpiqesh të zgjidhësh një problem të vogël personal, projekte në rrugën e duhur. Marrëdhëniet në krizë duhet të menaxhohen me kujdes.

Binjaket

Vendimet e preferuara në familje, marrëdhëniet që lindin në këtë periudhë mund të jenë shumë intriguese. Një nga këto netë përpiquni të rrini me miqtë argëtues sepse keni vërtet nevojë të relaksoheni.

Gaforrja

Do të jetë e përshtatshme të bëni zgjedhje që largojnë ankthet. Një histori rrezikon mungesën e vendosmërisë ose vëmendjes tuaj.

Luani

Sharmi është i shkëlqyeshëm dhe në dashuri ka një surprizë shtesë. Përpjekjet tuaja do të shpërblehen me sukses, por vetëm me kalimin e kohës.

Virgjeresha

Pjesa e parë interesante e ditës, por pasdite mund të zgjoni disa probleme të vogla në familje. Dashuritë kërkojnë vëmendjen tuaj...

Peshorja

Sot jeni pak të trullosur, nervozë. Duhet të mbani larg ndërlikimet.

Akrepi

Njohje të herëpashershme. Kjo ditë fsheh disa kurthe që kapërcehen lehtësisht.

Shigjetari

Konsideroni se sot do të jetë mirë të shmangni përplasjet me Kancerin ose Akrepin. Vëmendje: gjatë diskutimeve pasdite për të mbajtur nën kontroll.

Bricjapi

Nëse kohët e fundit ka pasur një rrëshqitje, diçka që ka rrezikuar qetësinë tuaj të dashur, tani duhet të ndaloni dhe reflektoni. Mund të zemëroheni për një gjë të vogël, por mos i tronditni gjërat shumë.

Ujori

Lëreni imagjinatën tuaj të lirë, sot përpiquni të lëvizni, udhëtoni! Ujorët kanë një dëshirë të madhe për të shkuar me pushime. Shtyni çdo sqarim në dashuri. Beqarët janë të pavendosur: frika eshtë të humbasësh lirinë.

Peshqit

Mund të lindë një periudhë e karakterizuar nga një sensualitet i bollshëm dhe një dëshirë e pakontrollueshme për të pasur takime të veçanta. Ju jeni shumë më të fortë dhe më optimistë.

Nessun commento:

Posta un commento