sabato 14 ottobre 2023

Horoskopi i se e shtunë 14 Tetor 2023

Horoskopi i se 14/10/2023

Dashi

Për dashurinë fillon një fazë e rikuperimit të madh, që do të thotë se nëse e juaja eshtë një çift i qëndrueshëm, pavarësisht shqetësimeve të fundit, diçka mund të fillojë përsëri, kjo varet nga kushtet themelore.

Demi

Favorizimet që fati ju sjell sot janë të rëndësishme. Dite e mrekullueshme!

Binjaket

Eshtë një ditë plot vendosmëri. Koha e duhur për të zgjidhur një problem të vogël familjar.

Gaforrja

Gjërat që keni bërë janë njohur më në fund dhe në ditët e para të javës tjetër do të ketë një takim të rëndësishëm ose një vendim që ndikon në jetën tuaj, vazhdoni!

Luani

Ju do të duhet të përjetoni disa emocione. Për çështje burokratike ka kaq shumë për të rishikuar ...

Virgjeresha

Mendime të vlefshme, kthehuni në skenë, ju duhet të mbroheni nga një akuzë, dikush në ditët e ardhshme do të konsultohet me një avokat ose një ekspert. Eshtë e rëndësishme të dilni nga shtëpia dhe të shihni njerëz të rinj.

Peshorja

Shpërblimet e dashurisë, ditë interesante gjithashtu për të marrë telefonin dhe për të thirrur një njeri që ju intereson, rinovoni miqësinë tuaj me një njeri, argëtohuni.

Akrepi

Sot keni filluar të shfaqni shenja nervozizmi, por kjo sepse keni qenë nën presion për disa kohë. Për dashurinë, një moment i tensionuar mund të kthehet sonte. Ju nuk dëshironi të jeni më të durueshëm dhe mirëkuptues me ata që përfitojnë prej saj.

Shigjetari

Dita eshtë e mirë në përgjithësi, por diçka lë diçka për të dëshiruar, ka vonesa ose konflikte të vogla për tu kapërcyer. Dikush ikën dhe ju pëlqen të ndiqni njerëzit, por deri në një pikë të caktuar!

Bricjapi

Dashuria rimerr fuqinë, gëzimin, sensualitetin, entuziazmin. Energji e madhe fizike.

Ujori

Unë jam i lumtur tju them se sot do të jetë një ditë me shumë më pak stres. Vendime në dashuri, sukses personal.

Peshqit

Unë rekomandoj qetësinë, por ju jeni një njeri që kur humbet dritën e arsyes thotë gjithçka që mendon. Tensioni juaj nervor eshtë sigurisht i lartë dhe nuk duhet të mendojmë se janë të tjerët ata që sigurojnë lumturinë tuaj, këtë duhet kërkuar tek ne!

Nessun commento:

Posta un commento