venerdì 13 ottobre 2023

Horoskopi i se e premte 13 Tetor 2023

Horoskopi i se 13/10/2023

Dashi

Në punë, disa negociata zgjasin shumë, me sa duket për të vazhduar një projekt të caktuar dëshironi të keni më shumë garanci që keni vështirësi ti merrni.

Demi

Nëse jeni duke pritur për një kthesë vendimtare në marrëdhënien tuaj të zakonshme, siç eshtë legalizimi i një bashkimi, do të tundoheni të parashikoni kohët, të cilat për një arsye ose një tjetër nuk janë ende të pjekura.

Binjaket

Hidhni veten në jetën praktike, mund të korrni suksese të mëdha. Ia vlen të kënaqesh me disa ngatërresa të tjera dashurie. Një dashuri e "shuar" mund të rindez papritur...

Gaforrja

Gjithmonë ka shumë për të bërë, por me kalimin e ditëve do të ketë gjithnjë e më shumë mundësi, kontrata dhe marrëveshje pune, ju mendoni se dikush eshtë mosmirënjohës ndaj jush.

Luani

Një dashuri e ardhshme për ata që kërkojnë ndryshime sentimentale, por mos harroni të mos lini të caktuar për të pasigurtën. Pak energji për të rikuperuar, pasditja eshtë më e mirë se mëngjesi.

Virgjeresha

Mundohuni të jeni më të pranishëm në jetën e personit që doni, eshtë një periudhë pjellore për punë, për projekte të ardhshme. Nga ata që argumentojnë tek ata që janë thjesht intolerantë, duhet të them se pothuajse të gjithë mund të ndihen shumë të paqëndrueshëm.

Peshorja

Gjendja e mirëqenies, lajme të mundshme. Mundësi të shkëlqyera për ata që kërkojnë situata të reja.

Akrepi

Ditë interesante, nëse e dini se si ta bëni mirë punën tuaj, një shpërblim i vogël ka të ngjarë të vijë së shpejti. Nëse keni qenë të vetmuar në zemër për një kohë të gjatë, përpiquni të bëni gjithçka që mundeni për të takuar njerëz, ndjenjën e duhur të sigurisë dhe ekuilibrit.

Shigjetari

Të gjitha vendimet që merren në lidhje me punën, profesionin, çështjet financiare puthen me fat. Ditë ideale për të pyetur dhe për të marrë.

Bricjapi

Nëse ju pëlqen një njeri, dilni përpara, sot do të keni më shumë, në fakt do të jetë një ditë shumë e rëndësishme, por duhet të punoni për të marrë maksimumin.

Ujori

Punë e mirë edhe nëse doni të propozoni diçka të re; ditë shumë interesante edhe për ndjenjat, përgatituni të përjetoni emocione të reja nëse zemra juaj eshtë vetëm.

Peshqit

Ju duhet të përballeni me një melankoli ose apati të papritur. Disa nuk janë të kënaqur me paratë dhe rolin e tyre...

Nessun commento:

Posta un commento