domenica 15 ottobre 2023

Horoskopi i se e diel 15 Tetor 2023

Horoskopi i se 15/10/2023

Dashi

Duhet angazhim. Edhe nëse nuk zgjidhni çdo problem që mund të keni pasur tashmë ose do të merrni një mundësi për tu vërejtur.

Demi

Eshtë e mundur që në këtë periudhë të dashuroheni, të bëni zgjedhje që ndryshojnë jetën tuaj. Çështje pozitive të parave.

Binjaket

Do gjë që eshtë afër zemrës tuaj lëviz për tju bërë më të vendosur të drejtoni veten gjatë rrugës së realizimit në dashuri. Ju kishte për të pranuar një kufizim, por kjo është më e mirë.

Gaforrja

Në dashuri përpiquni të shmangni konfliktet. Dikush do të bëjë një zgjedhje, do të ndryshojë, por asgjë nuk do të shkatërrojë tokën.

Luani

Miqtë do të jenë të rëndësishëm, do të keni mundësi të ndani interesat dhe mendimet. Ata që e kanë dashur dikë për ca kohë mund të bëjnë një propozim të rëndësishëm ...

Virgjeresha

Sot do të jetë e vështirë të qëndrosh i qetë, dikush do të përpiqet të zemërojë, mos u jep anën provokimeve. Në dashuri, maturia mbretëron me Luanin dhe Ujorin. Mos nënvlerësoni një rrezik financiar.

Peshorja

Do të ketë kombinime më të mira, por sot do të duhet të shpikni ndonjë justifikim për të dalë nga telashet. Sot do të largoni një person të mërzitshëm, ditë të çuditshme, mund të kapërcejë një angazhim.

Akrepi

Ditë interesante për ata që duan të provojnë letrën e fatit, për ata që duan të provojnë një pajtim. Dashuria mund të ketë momente ëndërrimtare.

Shigjetari

Dikush mund të provojë durimin tuaj, ju nuk keni nevojë ta dëgjoni atë. Sot pritet një rënie e lehtë në dashuri...

Bricjapi

Ndjenja se dikush po tradhton besimin tuaj në dashuri. Si zakonisht ju doni të bëni gjithçka vetë, kjo eshtë e lavdërueshme, por e lodhshme ...

Ujori

Edhe dhe sidomos nëse jeni çift, bëni kujdes me shkeljet; me pak fjalë tregohuni jashtëzakonisht të kujdesshëm edhe me propozimet që ju bëjnë. Këto ditë duhet të përpiqeni të rigjeni palestrën.

Peshqit

Eshtë pothuajse e pamundur ti lini gjërat të rrëshqasin nëse nuk kërkoni një armëpushim, një moment pauzë, rrezikoni të lodhni mendjen duke mos menduar për gjithçka që duhet të bëni.

Nessun commento:

Posta un commento