giovedì 5 ottobre 2023

Horoskopi i se e enjte 5 Tetor 2023

Horoskopi i se 05/10/2023

Dashi

Unë gjithmonë rekomandoj diplomacinë ndaj liderëve dhe njerëzve që kanë rëndësi, argumentimi mund të jetë vërtet kundërproduktiv. Dikush do tju akuzojë pa të drejtë; duhet të mbrohesh mirë.

Demi

Mos e lëshoni tensionin nervor në punë. Mundohuni të jeni më konkret, duke hequr dorë nga diçka që nuk ju bind. Pikat e dobëta të shpinës dhe qafës së mitrës.

Binjaket

Shenja që sjellin stimuj të mirë, dëshirë për të bërë, për të ndryshuar, edhe për të lëvizur në rast se jeni duke kërkuar një identitet të ri. Nëse dikush ju ka lodhur, eshtë koha e duhur për ta hequr qafe atë. Ju jeni fizikisht më të fortë dhe kjo ju lejon të vazhdoni...

Gaforrja

Në përgjithësi, nuk do të doni të bëni shumë. Kujdes nga goditjet e ulëta të një ziliqari në punë.

Luani

Intensifikoni kontaktet me njerëzit që kanë rëndësi dhe bëjnë plane me rreze të gjatë. Ju jeni shumë energjik dhe gjithashtu krenar. Një horoskop pak i lodhshëm pasdite, në mbrëmje diçka mund të mos ju përshtatet.

Virgjeresha

Fermentoni në çështjet profesionale: duhet të jeni luftarak për të fituar kundërshtimin. Mundohuni të vendosni në pranga një situatë dhe ti jepni vetes një çlodhje!

Peshorja

Ekziston një shqetësim i vogël trupit, ndoshta pak i lodhur, i përcaktuar edhe nga fakti që në këtë periudhë keni shumë gjëra për të bërë ose ndoshta shumë ankthe, shumë shqetësime.

Akrepi

Duhet tju lutem që të mos jeni argumentues, harroni atë që ndodhi. Probleme në dialog me të tjerët, ndonjëherë edhe në vendin e punës.

Shigjetari

Dita mund të vërë përsëri në dyshim idetë tuaja, çdo fjalë do të peshohet për të shmangur ndonjë konflikt në dashuri, vonesa të vogla. Në kontekstin e punës të vëmendshëm ndaj armiqve të fshehur.

Bricjapi

Do të keni një avantazh në të gjitha fushat e jetës tuaj, pra, edhe në dashuri. Nëse keni bërë një gabim ose mendoni se jeni larguar shumë nga një person do të jetë e mundur të shëroheni ...

Ujori

Ju shqetësoheni, duke pritur për një lajm pune ose për një polemikë që mund të lindë gjatë këtyre orëve. Përsa i përket dashurisë, ndoshta do të filloni të debatoni...

Peshqit

Dita e konfirmimit për punën, për çështjet financiare dhe personale duhet të jeni gjithmonë pak të kujdesshëm, përpiquni të zgjidhni një mosmarrëveshje të vogël në shtëpi deri sonte.

Nessun commento:

Posta un commento