giovedì 12 ottobre 2023

Horoskopi i se e enjte 12 Tetor 2023

Horoskopi i se 12/10/2023

Dashi

Për ata që kanë partnerin e duhur, ngjarje të mëdha. Klima e përgjithshme e periudhës eshtë e mirë dhe në fund fitorja do të jetë e juaja. Në punë sot përpiquni të përmbaheni sa më shumë.

Demi

Ju nuk jeni të kënaqur me atë se si janë gjërat në punë, nëse keni filluar një projekt të ri eshtë normale që të ketë një periudhë fillestare fillimi. Trajtojeni veten me pak relaksim!

Binjaket

Ju keni vendosur që të realizoni një projekt sfidues. Shmangni mendimet negative. Armiku më i keq eshtë pikërisht ndjenja e polemikave që mund të keni ndaj një ish, mos mendo per te shkuaren...

Gaforrja

Nëse dashuria ka krijuar disa vështirësi në të kaluarën, ne duhet të shkojmë më tej, të zgjidhim disa ndërlikime. Ndodh herë pas here duhet të luftosh, sidomos me veten tënde ...

Luani

Ditë e vlefshme dhe mund të dalin nga tuneli edhe ata që kanë pasur probleme financiare apo ligjore. Në punë, stresi po shtyp, por një shpërblim do të arrijë.

Virgjeresha

Këto ditë eshtë e vështirë të planifikosh llogari, do të të duhej pak ndihmë, për të deleguar disa përgjegjësi, por nuk e di kujt ti drejtohesh.

Peshorja

Mbetet vetëm pak përpjekje për të gjetur marrëveshjet e duhura, por dita eshtë në favorin tuaj. Iftet e forta mendojnë për një martesë.

Akrepi

Marrëveshjet që lindin në këtë periudhë janë të rëndësishme. Angazhohuni në dashuri, sepse mbrëmja premton të jetë mjaft interesante; Instinkti vlen në dashuri, por arsyeja nuk duhet të braktiset!

Shigjetari

Ka të ngjarë që këtë periudhë të doni të përjetoni një ngjarje të qetë, larg zhurmës. Kaloni më shumë kohë në çështjet e biznesit sesa në ato sentimentale.

Bricjapi

Të gjithë e dinë mënyrën tuaj të të bërit të gjërave, veçanërisht në vendin e punës ju jeni një punëtor, dikush që nuk i lë situata të papërfunduara; dashuria ka nevojë për ju ose konfirmime!

Ujori

Gjëja e rëndësishme eshtë të gjesh fjalët e duhura dhe nuk do të jetë e vështirë ti bësh ato. Ju mund të merrni konsensus, të vlerësoni zgjedhjet e reja të jetës.

Peshqit

Suksese nëse punoni shumë tani! Sharmi juaj eshtë i papërmbajtshëm, por brenda çiftit njëri nga të dy ka ndryshuar punë ose ka pasur probleme, jo të gjithë e kanë kapërcyer pengesën.

Nessun commento:

Posta un commento