lunedì 30 ottobre 2023

Horoskopi i se e hënë 30 Tetor 2023

Horoskopi i se 30/10/2023

Dashi

Zgjidhje të vogla, veçanërisht nëse në të kaluarën ka pasur mosmarrëveshje për çështje ligjore ose financiare. Shërimi i shquar psikofizik.

Demi

Ju jeni padyshim në një gjendje fuqie, energjie për dikë që dëshiron të fillojë një biznes. Në dashuri sot nuk ka nevojë të ndiheni reciprokisht!

Binjaket

Mund të ndjeheni lehtësisht pak të lodhur, të lodhur sot. Mos e teproni me polemika sepse përfundoni në gabim.

Gaforrja

Jo vetëm që e keni më të lehtë të pohoni veten, por edhe figura juaj në mjedisin profesional eshtë më vendimtare. Befasi kur bëhet fjalë për dashurinë: në dashuri mund të gjeni ndjenja të veçanta. Rikuperimi i tonit fizik, dita po.

Luani

Kushtojini vëmendje marrëdhënieve tuaja me njerëzit që ju rrethojnë, do të ndiheni verbalisht agresivë. Ata që punojnë vetë këto ditë vënë re se diçka nuk shkon, ka shumë tensione, diskutime me partnerët, dyshimet kthehen në dashuri.

Virgjeresha

Nëse jeni në një lidhje prej vitesh, tani eshtë e mundur të rikuperoni një ndjenjë. Eshtë një turmë bashkëpunëtorësh, në dashuri njeriu duhet të ndalet dhe të flasë.

Peshorja

Ka një agjitacion të çuditshëm, nuk të shoh dhe nuk të gjej të qetë. Duhet të ndryshojmë kursin.

Akrepi

Kombinim i mirë për gjithçka, varet nga mosha juaj, nga ajo që keni bërë deri më sot. Pikërisht në këtë ditë mund të merrni një konfirmim të vogël dhe në çdo rast, çfarëdo që keni dëshirë të thoni, flisni menjëherë.

Shigjetari

Do të jetë e rëndësishme në këtë periudhë të përcaktoni mirë rolin tuaj në një kompani, në një grup. Bllokimi në shtëpi do të ishte një gabim, edhe një festë mund të sjellë një emocion shtesë dhe dua të them ata që janë ndarë dhe po kërkojnë diçka të re ...

Bricjapi

Kjo ditë ka të bëjë me reflektimin, edhe në vendin e punës duhet të bëni zgjedhjet e duhura. Mendoni vetëm për atë që duhet të bëni, por kërkoni bashkëpunëtorët e duhur...

Ujori

Eshtë e lehtë të ndihesh paksa i shqetësuar ose nervoz sot. Dashuria zë një vend të dytë sepse tani ka prioritete të tjera, puna vlen për gjithçka.

Peshqit

Mund të lindë një diskutim për arsye parash, disa shpenzime të tjera mes sot dhe nesër. Mos hezitoni të sqaroni një situatë familjare, thirrje pune, eshtë koha për sqarime.

Nessun commento:

Posta un commento