domenica 29 ottobre 2023

Horoskopi i se e diel 29 Tetor 2023

Horoskopi i se 29/10/2023

Dashi

Më mirë ti bëni gjërat me qetësi, bëheni të rraskapitur. Në dashuri duhet të përpiqeni të jeni më paqësorë, po ndodh një krizë e vogël, bezdi për të shmangur sidomos me një ish!

Demi

Mos u poshtëroni me veten tuaj, duke menduar se fati nuk do tju ndihmojë gjithsesi. Në marrëdhëniet me Shigjetarin dhe Dashin duhet pak më shumë kujdes.

Binjaket

Në këtë ditë mund të ndiheni pak të trullosur, të shqetësuar; situatë e rëndë, e lodhshme ose në çdo rast eshtë e nevojshme që në këtë periudhë të rikthehet në lojë në fusha të tjera: ndryshime.

Gaforrja

Ankthi dhe frika për të bërë gabime janë armiqtë e vërtetë, mos bllokoni evolucionin tuaj, situata eshtë e mirë. Do të keni energji rekord. Horoskopi eshtë i mirë edhe për takime romantike.

Luani

Mos i humbisni qëllimet tuaja. Ju nuk dëshironi të keni një njeri ankues ose të ngjitur pranë jush. Nëse jeni në kërkim të dashurisë, mos i humbisni mundësitë.

Virgjeresha

Ka nga ata që kanë grumbulluar shumë borxhe gjatë dy viteve të fundit, Yjet nuk bëjnë mrekulli, por mund të gjendet një zgjidhje; ditë e vlefshme.

Peshorja

Kushdo që mendoi se do të dështonte një mision, tani eshtë gati të kërkojë falje. Dita e rikuperimit.

Akrepi

Një përgjigje e mirë mund të arrijë brenda katër ditësh. Për zemrat e vetmuara, do të ishte më mirë të shikonin përreth dhe përfundimisht ti dorëzoheni një farë dëshire për të dashur nëse zemra ka qëndruar vetëm për një kohë të gjatë.

Shigjetari

Në këtë periudhë eshtë e nevojshme të keni më shumë besim në situata: sot ndiheni shumë nervozë dhe të paarritshëm, përpiquni të shmangni përplasjet me mjedisin. Në dashuri të besuar partnerit tuaj, mbrëmje sqarimesh ...

Bricjapi

Një ditë eshtë në rregull tjetrën jo, një ditë do një njeri dhe të nesërmen do ta dërgosh në ferr. Vendosmëria në lidhje me një propozim.

Ujori

Nëse bini në dashuri me një njeri të pamundur ose tashmë të lidhur, atëherë mos u ankoni nëse shfaqen probleme. Këshilla që duhet të ju jap eshtë të qëndroni të qetë.

Peshqit

Nëse ka një njeri që ju mërzit sot, mund ta diskutoni, një ditë që fillon me një marsh më pak, mund të ndiheni më intolerantë!

Nessun commento:

Posta un commento