lunedì 2 ottobre 2023

Horoskopi i se e hënë 2 Tetor 2023

Horoskopi i se 02/10/2023

Dashi

Mundohuni të përfitoni nga vetja si nga pikëpamja e biznesit ashtu edhe nga ajo personale. Mos merrni hapa të rrezikshëm dhe përpiquni të jeni pak më të butë në gjykime, diplomat nëse mundeni.

Demi

Konkurrencë e lartë, disa oferta për punë nuk janë të qarta ose jeni ju që nuk ndiheni sikur të pranoni një angazhim të caktuar, jeni mjaft të drejtë ose të diskutueshëm.

Binjaket

Thirrje për punë, mundësi studimi, lajme. Ndjenja në rritje pozitive.

Gaforrja

Ju rrezikoni të mbani disa tensione shumë gjatë. Nëse ka dyshime midis dy historive, ai duhet të zgjidhet sa më shpejt të jetë e mundur. Organizimi i një pune do të jetë i rëndësishëm, studimi dhe aktivitetet në rikuperim.

Luani

Epo në një nivel biznesi dhe praktik. Koha punon në favorin tuaj... edhe në dashuri eshtë e mundur të ndreqni një lot.

Virgjeresha

Ju mund të vendosni ti përkushtoheni kohës së lirë dhe marrëdhënieve romantike, ashtu si mund të zgjidhni të angazhoheni në punë. Njoftime.

Peshorja

Tani e tutje, takimet nuk duhet të shmangen, përkundrazi! Mundohuni të jeni pranë njerëzve, veçanërisht këto ditë. Një negociatë zgjat shumë, por një mik mund tju ofrojë një zgjidhje.

Akrepi

Një ditë disi problematike ose nervoze, mund të debatoni edhe me dikë që ju pengon. Në dashuri, megjithëse mund të dukeni si një njeri i fortë, gjithmonë përpiqeni të fshehni ndrojtjen tuaj.

Shigjetari

Idetë tuaja të mira vlerësohen, tani mund të ketë edhe disa vonesa, para që dikush ju ka borxh. Në dashuri do të arrini të qartësoheni me personin që doni, të hiqni të tepërt.

Bricjapi

Çfarëdo që keni për të thënë, përpiquni të flisni sot. Në dashuri, lodhja apo monotonia rikthehet, dikush mund të mendojë se vetëm ju jeni më mirë, Bricjapi ka një shpirt "hermit".

Ujori

Tregtarët te preferuar dhe ata që merren me aktivitete falas. Vëmendje në dashuri: ju mund të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Peshqit

Jeni të lodhur këto ditë, nëse filloni një punë të re ka mosmarrëveshje me shefin. Në dashuri, mos ofendoni ndjeshmërinë e personit që ju pëlqen.

Nessun commento:

Posta un commento