martedì 3 ottobre 2023

Horoskopi i se e martë 3 Tetor 2023

Horoskopi i se 03/10/2023

Dashi

Marrëveshjet dhe kontratat e preferuara. Trajtimi i synuar estetik!

Demi

Për punën e risive dhe të gjithë ata që kanë një plan të mirë të mendjes nuk duhet ta mbajnë të mbyllur në sirtar. Nëse keni kohë që jeni në një lidhje jozyrtare, eshtë normale që dëshironi ta zyrtarizoni.

Binjaket

Konsideroni këtë ditë si ndriçuese, në kuptimin që më në fund do të jeni në gjendje të kuptoni se kush eshtë para jush. Eshtë një periudhë e rishikimeve kryesore që ndikon në të gjithë ekzistencën tuaj.

Gaforrja

Për projektin e vogël të ngadalësimit të punës, eshtë një ditë e pafrytshme. Mos u grindni në dashuri. Sot ju dukeni te pakënaqur me gjithçka.

Luani

Unë e konsideroj këtë ditë, pasi gjërat kanë shkuar, shumë të rëndësishme sepse shumë do të ndiejnë një rritje të pasionit dhe do të marrin një lajm të mirë.

Virgjeresha

Ju kujtohet kur keni kaluar një ndalesë ose një ndryshim pune me shumë zemërim. Në dashuri jeni gjithmonë të tërhequr nga njerëzit për tu mbrojtur, por nuk mund të merrni rolin e punonjësit social!

Peshorja

Tani për tani eshtë e vështirë për ju të gjeni marrëdhënien e duhur ose personin e duhur, por vetëm sepse keni frikë të kaloni përvoja të këqija nga e kaluara.

Akrepi

Kushdo që merret me një kompani që ka shumë vendndodhje mund të mendojë gjithashtu për një transferim. Ndonjëherë ju pëlqen të ngrini bujë për të vëzhguar reagimet e partnerit.

Shigjetari

Ditë me efikasitet të ulët, ju doni të ndryshoni shtëpinë tuaj ose situatën e brendshme. Ndryshime të mëdha, por për ju që gjithmonë doni të provoni veten, jeta eshtë një sfidë e përjetshme.

Bricjapi

Ditë e shkëlqyeshme, e kuptoni që eshtë më mirë të kesh keqardhje. Pjesa më e madhe e suksesit të projekteve tuaja personale varet nga ajo që mbetet në lojë.

Ujori

Në dashuri, qëndroni në pushim: shmangni takimet e rastësishme. Reagime të mundshme ndaj njerëzve që nuk meritojnë ndonjë trajtim.

Peshqit

Kini kujdes nga ata që kanotazhin kundër jush. Pavarësisht përpjekjeve të shumta, të ardhurat janë të pakta.

Nessun commento:

Posta un commento