domenica 1 ottobre 2023

Horoskopi i se e diel 1 Tetor 2023

Horoskopi i se 01/10/2023

Dashi

Paratë që shpenzohen keq ose që nuk kthehen. Kaloni një hije të lehtë, por sonte mos e teproni me ushqimin. Nervozizmi.

Demi

Ndjenjat që ndjeni sot janë pozitive dhe nëse ka pasur blloqe në të kaluarën ato mund të kapërcehen; nëse në dashuri ka dikush që të ka bërë të vuash, më mirë vazhdo!

Binjaket

Në këtë ditë ju mund të ngrini zërin tuaj ose të vendosni dikë në rresht. Mbase nuk dini ku të ndiheni dhe nuk dini kujt ti besoni ...

Gaforrja

Duhet të keni kujdes me çështjet ekonomike, të mos shpenzoni para me idenë që herët a vonë do ti merrni përsëri. Me Binjakët dhe Shigjetarin marrëdhëniet më të tensionuara dhe nervoze.

Luani

Harroni situatat që ju bëjnë të ndjeheni keq. Në përgjithësi, kjo eshtë një ditë e ulët e energjisë.

Virgjeresha

Trajtojeni veten me disa momente relaksi të merituar. Ju jeni gjithmonë paksa preciz në gjithçka, shqetësime për një anëtar të familjes që nuk eshtë mirë ...

Peshorja

Periudha e kontrasteve të forta, gjithashtu sepse do të keni disa kriketa në kokën tuaj. Ndiqni një dietë të shëndetshme dhe pushoni më shumë.

Akrepi

Marrëdhëniet me të tjerët janë më të mira, rikuperoni forcën fizike. Mund të rikuperoni një lidhje, mbrëmja sjell këshilla.

Shigjetari

Dite e bukur të shëndetshëm dhe të mençur. Sa i përket dashurisë, eshtë planifikuar një takim i veçantë!

Bricjapi

Ju duhet të vendi të gjitha letrat në rregull, gjithashtu ti kushtoni vëmendje pagesave ose diçka që ka mbetur në pritje në të kaluarën. Partneri juaj do tju dëgjojë nëse nuk dorëzoheni tundimit për tu mbyllur në ndonjë ëndërr të pamundur.

Ujori

Dashuritë e reja mund të lindin dhe shqetësimi juaj mund të luftohet. Kushtojini vëmendje gjendjes fizike dhe ushqimit sepse stresi eshtë shumë i lartë. Ndihmoni veten me mendime pozitive.

Peshqit

Mos e shtyni atë që mund të bëni sot për nesër. Kini kujdes në marrëdhëniet me Dashin dhe Luanin, mund të përjetoni momente të trazirave të mëdha ...

Nessun commento:

Posta un commento