lunedì 16 ottobre 2023

Horoskopi i se e hënë 16 Tetor 2023

Horoskopi i se 16/10/2023

Dashi

Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe forconi mbrojtjen e trupit tuaj. Punëtorët mund të kenë kontakte të dobishme, aktivitetet e vetëpunësuara mund të ndryshojnë ...

Demi

Në dashuri jeni më pak të ftohtë dhe entuziazmi mund të kthehet. Ka vullnet të mirë për tu përfshirë, ata që kanë mbyllur një punë mund të shërohen!

Binjaket

Dikush nuk mori pjesë në një ngjarje, një mik mund tju ketë kthyer shpinën. Dashuria në progres, situata bëhet paksa e rëndë. Ata që punojnë sot duhet të përpiqen të mos lodhen shumë; agjitacion.

Gaforrja

Ngjarje të rëndësishme kanë ndryshuar jetën tuaj, por në vendin e punës dhe disa kanë pakënaqësi. Eshtë bukur të debatosh dhe më pas të bësh paqe, por nëse grindesh nga mëngjesi në mbrëmje, gjërat ndryshojnë: gjej një marrëveshje!

Luani

Sot jeni pak të nënshtruar, por nga pikëpamja fizike, jo nga pikëpamja e kapacitetit organizativ, apo dëshira për të bërë. Marrëdhëniet me Demin dhe Gaforren vihen në pikëpyetje. Ndeshjet e reja të preferuara.

Virgjeresha

Së shpejti një lajm do të ndryshojë situatën e punës, veçanërisht nëse jeni duke pritur për një konfirmim ose një ndryshim në këto ditë dhe kjo mund tju bëjë të lumtur.

Peshorja

Ju po mendoni shumë për punën, por dy muajt e ardhshëm janë gjithashtu të zënë kur bëhet fjalë për familjen dhe dashurinë. Ka të ngjarë që pakënaqësia të kthehet me Akrepin dhe Peshqit.

Akrepi

Shtyni gjërat që ju interesojnë: ju jeni te lodhur. Marrëdhënia me një anëtar mashkull të familjes nuk eshtë shumë e qartë. Ruani qetësinë me një Dash.

Shigjetari

Ju jeni të mërzitur dhe kjo mund të çojë në dëshirën për të jetuar dashuri paralele. Mundohuni ti bëni gjërat në mënyrë metodike, në rregull. Inkurajohen dialogu dhe takime të rëndësishme biznesi.

Bricjapi

Kjo periudhë ju bën tejet të kërkuar, disa njerëz mund të mos ju tregojnë të drejtën. Marrëdhënia me një njeri Ujori mund të jetë më e vështirë apo edhe e mbytur në anije, sot jeni të lodhur.

Ujori

Dashuria mund të sjellë disa probleme vetëm sepse nuk jetohet ashtu siç dëshironi, ju mendoni se po luftoni kundër të gjithëve, ju merrni kohë. Kushtojini vëmendje aspektit ligjor të situatave të caktuara.

Peshqit

Në dashuri ndryshimet janë pozitive. Ju duhet të pohoni veten, kjo eshtë koha për të mbledhur, ju jeni me vlerë!

Nessun commento:

Posta un commento