martedì 17 ottobre 2023

Horoskopi i se e martë 17 Tetor 2023

Horoskopi i se 17/10/2023

Dashi

Sot eshtë e lehtë të zgjidhësh një problem ose të jetosh një histori dashurie me më shumë qetësi. Duhet të nxitoni për të bërë një zgjedhje të rëndësishme, ka ardhur koha të shoqëroheni me njerëzit e duhur, mos humbisni kohë. Mbrëmja e rikuperimit psiko-fizik.

Demi

Pare për të mbajtur nën kontroll, shumë dalje për shtëpinë. Ju mendoni se dikush nuk po sillet mirë ndaj jush, bëni kujdes me shenjën e Dashit.

Binjaket

Në dashuri, diçka nuk eshtë në rregull. Nervoz për një përgjigje që nuk mbërrin, tani ju flisni!

Gaforrja

Sot mund të kapërceni lehtë një mashtrim. Nëse ka pasur diskutime, mund ta kapni. Ekziston edhe një tarifë e mirë e guximit shtesë.

Luani

Duhet pak vëmendje për fizikun tuaj. Ju mund të keni komplikime në marrëdhëniet e zakonshme, diskutime të vogla kalimi apo edhe dyshime për tradhëti.

Virgjeresha

Në dashuri, ndryshimet duhet të mbahen nën kontroll. Me financat duhet te keni kujdes...

Peshorja

Mos u shqetësoni për kritikat, polemikat, për fat të mirë keni krahët e gjera. Sa i përket dashurisë, ju tërheqin marrëdhëniet që futin sigurinë.

Akrepi

Pas një periudhe sfidash në dashuri, më në fund mund të rikuperoni token dhe edhe të keni besim! Nëse jeni ju që keni pasur një dyshim mes dy njerëzve, tani mund ta shpërndani atë.

Shigjetari

Mos u lodhni shumë; në dashuri dëshironi të keni përgjigje. Jini të durueshëm me Bricjapin dhe Akrepin. Së shpejti lajme pune.

Bricjapi

Mos e shtyni bërjen e zgjedhjeve që mund të bëhen të rëndësishme për disa javë. Ju nuk jeni shumë komunikues sot. Angazhimi i dashurisë, por një njeri nuk ju tregon mirë, maturinë me Shigjetarin dhe Ujorin.

Ujori

Pak nervoz, por nuk do të ketë mungesë të forcës për të përcaktuar hapa të favorshëm përpara në çdo marrëdhënie. Nëse keni kapërcyer disa periudha të këqija, tani mund të fluturoni, dhe nëse ka gunga apo pengesa të vogla për të kapërcyer, angazhimi do të sjellë avantazhe...

Peshqit

Situata kundërshtuese Unë sigurisht që nuk jam në një mendje me natyrën tuaj afektive e cila gjithmonë kërkon konfirmim të vazhdueshëm. Diskutimet me një Luan.

Nessun commento:

Posta un commento