mercoledì 11 ottobre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 11 Tetor 2023

Horoskopi i se 11/10/2023

Dashi

Ditë e çuditshme, e shpërqendruar, tregohuni të kujdesshëm në punë sepse dikush mund të diskreditojë aftësitë tuaja, ose të përpiqet tju vendosë në një qoshe, mos e lejoni!

Demi

Gjithçka ndryshon pozitivisht dhe ju doni të provoni të pazakontën. Dashuria bëhet sërish e preferuar, por mos e shtyni shumë me një Virgjëreshë. Puna jep ogur të mirë, idetë po fitojnë. Takime me fat sot.

Binjaket

Ju duhet ta moderoni ndjenjën e pakënaqësisë dhe ta shndërroni atë në diçka pozitive, veçanërisht në këto ditë kur keni një aftësi të madhe për veprim dhe shërim.

Gaforrja

Eshtë një moment fuqie. Ata që kanë përgatitjen e duhur mund ta pohojnë atë ose të marrin një konfirmim të mirë ...

Luani

Marrëdhëniet me të tjerët janë nën presion. Mosmarrëveshjet ose çështjet profesionale mund tju largojnë nga detyrimet tuaja të dashurisë.

Virgjeresha

Mos refuzoni të takoni njerëz të rinj, kështu që do të kapërceni momentet e hutimit. Ata që punojnë shumë ose janë gjithnjë në ankth rrezikojnë të sëmuren, të kujdesen për formën dhe të enden në mendje. Dashuria së fundmi ka qenë viktimë e keqkuptimeve: sqaroni!

Peshorja

Ditë e ndërlikuar për çifte që kanë përjetuar vështirësi në të kaluarën e afërt. Përplasje të mundshme me miqtë ose shefat.

Akrepi

Ju keni një forcë të madhe shtesë: në punën e bërë përpara, ashtu edhe në dashuri, eshtë një periudhë që lejon sqarime. Një përgjigje e mirë mund të vijë midis sot dhe nesër.

Shigjetari

Ju do të merrni një ndihmë të këndshme. Në dashuri duhet të bëni një hap përpara dhe të mos tregoheni të kujdesshëm. Së shpejti do të gjeni një ton të mirë psikofizik, ndryshim strategjie në vendin e punës...

Bricjapi

Nëse duhet të përballeni me një test, një intervistë, veproni me guxim. Pavarësisht disa rënieve të mundshme të tonit dhe nervozizmit ju gjithmonë arrini të “ngriheni në këmbë”!

Ujori

Eshtë e mundur të vëreni disa vështirësi gjatë këtyre orëve. Mendoni nëse do të shtyni takime, takime ose çështje të tjera që ju interesojnë.

Peshqit

Njëfarë lodhjeje fizike eshtë e pashmangshme, por nuk mungon as pozitiviteti. Do të jeni më të dashur në dashuri dhe më të qartë në çështjet e punës, një projekt mund të bëhet i rëndësishëm në kohën e duhur.

Nessun commento:

Posta un commento