lunedì 9 ottobre 2023

Horoskopi i se e hënë 9 Tetor 2023

Horoskopi i se 09/10/2023

Dashi

Ka më shumë disponibilitet në punë dhe paratë mund të vijnë. Në përgjithësi, eshtë një ditë e mirë për zemrat e vetmuara që kërkojnë dashuri të reja.

Demi

Do të dëshironi të largoheni nga dikush dhe do të mund ta bëni pa vuajtje. Ju punoni shumë, pushoni dhe përpiqeni ti bëni gjërat me qetësi, suksesi nuk do të dështojë.

Binjaket

Këto ditë ju duhet të punoni shumë për të hyrë më shumë në punë. Shumë përpjekje dhe shumë shpenzime, e gjithë kjo krijon disa shqetësime shtesë.

Gaforrja

Lini hapësirë për tu çlodhur dhe përpiquni të delegoni diçka, jo gjithmonë mund të bëni gjithçka vetë. Sot ka të ngjarë që të anuloni një takim ose të humbni kohë për shkak të një ngjarjeje të papritur, eshtë më mirë të shtyni gjithçka për nesër.

Luani

Miq të rinj, kontakte të reja, para në rrugë. Favoritet e udhëtimit.

Virgjeresha

Te favorizuar të gjithë ata që kryejnë pune falas, në këto ditë do të keni më në fund përgjigjet që prisnit. Dashuri e mire. Shëndeti në përmirësim, mos e humbni këtë periudhë me mendime të dyta të kota.

Peshorja

Do të keni një tendencë për të bërë shumë, për të mos u ndalur për asnjë moment. Ju nuk mund të bëni gjithçka, por jeni nën vëzhgim.

Akrepi

Kjo situatë eshtë e shkëlqyer pasi ndikon drejtpërdrejt në jetën tuaj, në raste të jashtëzakonshme mund të flasim për emocione të ardhshme, marrëveshje sentimentale.

Shigjetari

Një situatë pune që nuk eshtë më interes për ju do të përfundojë. Pika e dobët e këmbëve, mos u lodhni shumë.

Bricjapi

Dita e premtimit. Transformime në vazhdim, fitore të vogla në dashuri.

Ujori

Dita e nënshtruar. Duhet diplomaci dhe dinakëri të përpiqesh të zgjidhësh një keqkuptim të vogël në punë.

Peshqit

Ju do të jeni në gjendje të mendoni për çdo iniciativë profesionale. Ata që janë vetëm për një kohë të gjatë, nëse duan, duhet të fillojnë të shikojnë me kujdes...

Nessun commento:

Posta un commento