sabato 28 ottobre 2023

Horoskopi i se e shtunë 28 Tetor 2023

Horoskopi i se 28/10/2023

Dashi

Perspektiva interesante përpara. Ata që janë në çift prej kohësh kanë plane të mëdha në mendje, por duhet të kenë në krah një njeri mbështetës.

Demi

Nuk e ke mendjen; përpiquni të shmangni polemikat në marrëdhënien tuaj të dashurisë. Mundohuni të gjeni energjinë për të ecur përpara dhe të mos debatoni. Pak jashtë formës, pushoni më shumë.

Binjaket

Ju dëshironi të keni siguri, edhe mund të vendosni të jetoni me personin e duhur. Ide të mira për të shfrytëzuar në të ardhmen.

Gaforrja

Një ditë e mbarë plot argëtim. Zgjedhje të shkëlqyera për çifte që kanë dashur prej kohësh njëri tjetrin.

Luani

Nëse keni një histori të rëndësishme, ka ardhur koha të vendosni se çfarë të bëni për të ardhmen. Zgjidhje për probleme të vogla në shtëpi.

Virgjeresha

Ditë më e mirë për tu rikthyer në lojë dhe tani dashuria mund të bëhet sërish fituese. Tani më në fund ka disa thirrje që mbeten në pritje.

Peshorja

Në këtë ditë ka agjitacion të madh për të mbajtur nën kontroll. E sigurta eshtë se asgjë nuk do tju përshtatet sot, një agjitacion që mund të kalojë edhe në dashuri.

Akrepi

Nëse ka një dashuri të rëndësishme, nëse ka një verifikim për të bërë, kjo eshtë dita më e mirë për të folur. Sot dikush mund të heq disa guralecë ...

Shigjetari

Një periudhë rinovimi, ju ndiheni më mirë, mund të kapërceni problemet që lindën gjatë javëve apo muajve të fundit. Dashuria eshtë përsëri në favor, por mos u tërhiqni shumë me një Dash.

Bricjapi

Nuk je gjithmonë diplomatik në marrëdhëniet me njerëzit, prej kohësh ke vendosur të mbyllesh me ata që nuk e meritojnë. Ndikon paksa në rënie. Eshtë e nevojshme një periudhë reflektimi...

Ujori

Lërini mënjanë dyshimet dhe tensionet. Çifte në krizë kanë qenë prej kohësh të pakëndshme, të tjerët vendosin të martohen ose të jetojnë së bashku për të heshtur muhabetin ose një partner të kërkuar.

Peshqit

Mund të ketë një gjendje agjitacioni sepse disponimi juaj eshtë shumë lart e poshtë, eshtë e gabuar të mendoni për të kaluarën ose për të qenë në gjendje të ndryshoni njerëzit. Përdoreni këtë ditë për tu distancuar nga situatat provokuese.

Nessun commento:

Posta un commento