domenica 22 ottobre 2023

Horoskopi i se e diel 22 Tetor 2023

Horoskopi i se 22/10/2023

Dashi

Ditë e vlefshme, do të merrni një ftesë të këndshme. Për çështjen që keni, prisni disa ditë dhe ajo do të zgjidhet vetë.

Demi

Periudha e rritjes. Mundohuni të organizoni një kohë të këndshme, një kohë e mirë vjen edhe për ata që kërkojnë dashuri ...

Binjaket

Mos e shtyni një argument dhe përpiquni të jeni të kujdesshëm në ton. Kini kujdes me paratë sepse duhet të përballeni edhe me ndonjë shpenzim të mundshëm ...

Gaforrja

Mundohuni të mos lodheni shumë, zgjoheni mjaft intolerantë. Nuk do të thotë se jeni ju që ngreni bujë, por mund të jeni të zhytur në një sërë problemesh që prekin shtëpinë ose familjen tuaj.

Luani

Do të merrni një telefonatë të rëndësishme. Kur ndihesh në konkurrencë, mund të japësh maksimumin.

Virgjeresha

Mund të fillojë një fazë rishikimi që ka të bëjë kryesisht me financat, në raste të jashtëzakonshme mund të telefononi një avokat ose agjent për të përfaqësuar nevojat tuaja, agjitacion.

Peshorja

Tani ju duhet të lani llogaritë. Kini kujdes të mos imagjinoni situata të pamundura!

Akrepi

Ju nuk keni pse të merrni gjithçka me kokë, për fat ju keni burime të mira edhe në këtë ditë të veçantë. Kini kujdes që të mos hyni në telashe me dy histori, veçanërisht nëse njëra kënaq mendjen dhe tjetra trupin; letra për të zgjidhur.

Shigjetari

Ju mund të arrini të bëni pikërisht atë që dëshironi, gjë që nuk eshtë e vogël. Në dashuri jini të kujdesshëm, një histori e rëndësishme mund të lindë!

Bricjapi

Shpenzimet për një shtëpi, një makinë, një elektroshtëpiake. Transferta të mundshme apo udhëtime të afërta, sot dhe nesër do të ketë nga ata që do të duhet të udhëtojnë.

Ujori

Ujorit nuk i pëlqen ti ketë duart e lidhura, por në këtë periudhë edhe beqarët më të ngurtësuar kërkojnë diçka të qëndrueshme. Ja një ditë tjetër për ta marrë me një kokërr kripë, mos u lodhni shumë.

Peshqit

Fitnesi fizik paksa në rënie. Kujdes me Ujorin dhe Luanin.

Nessun commento:

Posta un commento