sabato 21 ottobre 2023

Horoskopi i se e shtunë 21 Tetor 2023

Horoskopi i se 21/10/2023

Dashi

Ditë tensionesh të vogla, do ta keni më të lehtë të ruani përqendrimin. Me Luanin ose Ujorin mund të përjetoni momente tensioni të ndryshme me ato të pasionit ...

Demi

Fizikisht ju keni forcë të madhe. Ne nuk duhet të nënvlerësojmë kontaktet me qytetet e tjera, siç thonë ata nga ajo që lind ...

Binjaket

Mos e humbni kohën me ankthe të kota, nuk doni të ngatërroheni në histori të gjata. Mes sot dhe nesër do të duhet të jeni të kujdesshëm edhe në komplikime të vogla si gjobat apo shpërqendrimet që ju kushtojnë shtrenjtë. Do tju duhet pak relaksim, larg rutinës.

Gaforrja

Ditë kritike, shtyni çdo lloj takimi, veçanërisht ato sentimentale. Dita del pak e trazuar, mesa duket jo shumë konstruktive ...

Luani

Kjo ditë eshtë e mirë, e ndritshme, më pak e tensionuar. Situata e rimëkëmbjes. Mos prishni marrëdhëniet e dashurisë që mund të shpëtohen ose të ringjallen, të favorizohen fillime të reja.

Virgjeresha

Martesat dhe bashkimet që janë në krizë kanë një distancë për të kapërcyer dhe ditë si kjo e sotmja mund të krijojnë disa keqkuptime, duhet të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë.

Peshorja

Do të dëshironit të ndryshoni, të bëni gjëra të tjera por tani për tani nuk eshtë e mundur të tundni varkën, përkundrazi. Pak dashuri e ftohtë. Rri me njerëz të këndshëm, takime të preferuara.

Akrepi

Eshtë një ditë që fillon me një pajisje shtesë, ki kujdes që të mos bësh polemikë për gjithçka. Çifte që martohen në këtë periudhë janë me fat. Periudha pjellore për ata që duan dhe mund të kenë një fëmijë. Emocionet në vazhdim.

Shigjetari

Pasditja mund të sjellë disa dyshime, kushtojini vëmendje shpenzimeve sepse për arsye të ndryshme sot po dalin më shumë para. Do të ndiheni pak jashtë formës, mos kafshoni më shumë se sa mund të përtypni!

Bricjapi

Disa kanë pasur edhe paqëndrueshmëri fizike, kështu që kjo situatë shumë më e mirë eshtë e mirëseardhur. Nëse jeni vetëm, qëndroni vigjilent, sepse sidomos në ambiente të reja do të jetë e mundur të gjeni një njeri të këndshëm dhe intrigues...

Ujori

Ju jeni nervoz dhe i pasigurt, kushtojini vëmendje të shtënave, sot do të dëshironi të largohesh, të zhdukeni nga qarkullimi, por ka njerëz që nuk ju lejojnë.

Peshqit

Situata ngrihet në favor, çdo ide juaj mund të zhvillohet në funksion të një të ardhmeje shumë të rëndësishme. Ditë ideale për të reflektuar dhe kuptuar se ku doni të shkoni dhe nëse keni bërë më shumë për të tjerët sesa për veten tuaj, ka ardhur koha për të ndryshuar.

Nessun commento:

Posta un commento