lunedì 23 ottobre 2023

Horoskopi i se e hënë 23 Tetor 2023

Horoskopi i se 23/10/2023

Dashi

Fillon me pak tension të tepërt, ndihesh pak i lodhur, sidomos në mëngjes kur zgjohesh. Ne duhet të gjejmë zgjidhjet më të mira në punën tonë. Në dashuri eshtë më mirë të flisni menjëherë. Pasiguria mbretëron suprem.

Demi

Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar të gjitha situatat që kanë mbetur pezull. Ata që kanë një aktivitet të pavarur janë të fortë ... Dhe dashuria mund të bëhet përsëri shumë tërheqëse!

Binjaket

Po dalin shumë para, kjo eshtë një rrethanë që të rrezikon pak debatet në familje, ka nga ata që mendojnë për një transferim. Do të dëshironi të qëndroni diku tjetër, të provoni diçka të re, por jo gjithmonë eshtë e lehtë të ndryshoni brenda natës.

Gaforrja

Lajmet për punën nuk janë në diskutim por në këtë moment ju dukeni të pakënaqur, në dashuri do tju duhej paqja e mendjes por ka nga ata që nuk ju mbështesin.

Luani

Kushdo që ka nisur së fundmi një projekt të ri mund të jetë entuziast, por edhe pak i shqetësuar sepse shpenzimet i kalojnë të ardhurat. Dita e sotme zbulon një qëndrim rigoroz ndaj të gjithëve.

Virgjeresha

Kënaqësi gjatë rrugës, shumë mendime nëse keni përpara projekte të rëndësishme. Përpjekjet nuk munguan, por tani vijnë kënaqësitë e vërteta. Udhëtime të lodhshme.

Peshorja

Një ditë shumë më relaksuese po vjen dhe besoj se shumë nga energjia e shpenzuar do të rikuperohet! Për më tepër, keni reaguar shumë mirë ndaj disa situatave të vështira që u krijuan në familjen tuaj.

Akrepi

Tani të gjithë po ju shikojnë me më shumë interes, eshtë koha e duhur për të ndërprerë marrëdhëniet e panevojshme. Mbërrin një mesazh, një kontakt i dobishëm dhe për ata që punojnë vetë ose me porosi: një kënaqësi.

Shigjetari

Ditë e shkëlqyer, nëse jeni të interesuar për të realizuar një projekt sot mund të kontaktoni njerëzit e duhur. Në dashuri duhet të sqaroheni, tani loja eshtë në duart tuaja.

Bricjapi

Periudha mund të sjellë kaq shumë angazhime sa të harrosh se ka një njeri që të pret. Ka të ngjarë që në këtë ditë tju duhet të zgjidhni disa probleme parash.

Ujori

Profesionet e lira që kohët e fundit kishin përjetuar momente amullie po rifitojnë vitalitetin. Ndjenjat bëhen të rëndësishme, ngritja sociale.

Peshqit

Ka disa probleme për të zgjidhur në fushën e studimit, punës dhe profesionit. Vetëm pak agjitacion ...

Nessun commento:

Posta un commento