sabato 30 settembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 30 Shtator 2023

Horoskopi i se 30/09/2023

Dashi

Mund të emocionoheni ose të dashuroheni papritur! Nëse tashmë keni një familje të mirë, shijoni këtë moment, gëzime të vogla mund të vijnë nga mjedisi përreth, nga fëmijët ose nipërit e mbesat.

Demi

Ju mund të merrni konfirmime. Një mik eshtë i besuari juaj por mund të nervozoheni për asgjë.

Binjaket

Ju mund të emocionoheni papritmas ose të bini në dashuri! Një ndryshim pune, një zhvendosje së shpejti mund të shqetësojë shtëpinë ose zyrën.

Gaforrja

Ju jeni konkret, punoni shumë edhe në dashuri. Një mik mund tju bëjë një propozim, një udhëtim në destinacione të largëta...

Luani

Një pasiguri në dashuri mund të kapërcehet vetëm nëse njëri nga të dy fal ose tregon më shumë disponueshmëri, rimëkëmbjen në biznes. Konsideroni me kujdes nëse hapni apo jo një çështje ligjore.

Virgjeresha

Nuk ia vlen të kthehesh në të kaluarën. Ju nuk ju pëlqen humbja dhe nuk doni të humbni kohë me ata që nuk ju meritojnë.

Peshorja

Jeni intolerante dhe nëse keni të bëni me njerëz që nuk janë në anën tuaj, nuk i përjashtoj momentet e zemërimit. Në dashuri prisni përgjigje, marrëdhëniet me shenjën e Virgjëreshës mund të jenë më konfliktuoze.

Akrepi

Duke qetësuar marrëdhëniet familjare, unë rekomandoj të përpiqeni të kapërceni tensionet edhe për ato që kanë të bëjnë me marrëdhëniet martesore. Mos u mërzitni për një pengesë të vogël gjatë mëngjesit.

Shigjetari

Ditë e shkëlqyeshme por mos prish gjithçka me një defektizëm që nuk duhet të përfshijë shumë jetën tënde. Mund të konsiderohet një periudhë bujare nëse optimizmi përparon!

Bricjapi

Sot duhet të vendosni një fytyrë të mirë në një lojë të keqe, ti bëni gjërat të rrëshqasin, me njerëz që përpiqen tju zënë ngushtë. Mosmarrëveshjet me Ujorin ose Binjakët.

Ujori

Një ditë e lodhshme. Dëshira për të shpëtuar rritet gjithnjë e më shumë.

Peshqit

Një shenjë pozitive po vjen, edhe nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë. Do ti menaxhoni gjërat më mirë, më mirë në mëngjes sesa pasdite.

Nessun commento:

Posta un commento