venerdì 29 settembre 2023

Horoskopi i se e premte 29 Shtator 2023

Horoskopi i se 29/09/2023

Dashi

Disa leke më pak, pak shqetësime. Tradhtia nuk paguan, punë e vështirë.

Demi

Për arsye të ndryshme do të jeni të detyruar të shpenzoni më shumë para ose do të keni probleme në këtë temë. Për sa i përket ndjenjave, por për punën jeni në një fazë të rishikimit të plotë.

Binjaket

Kriza e mundshme e ndonjë bashkëpunimi që nuk ka më arsye të ekzistojë; forcë e madhe në studime dhe provime. Ditë më të mira përpara, edhe nëse keni ndërmend ti dilni përpara një personi që e bën veshin shurdh.

Gaforrja

Udhëtoni për në punë ose merrni pjesë në kurse freskuese. Nuk i toleroni qëndrimet disfatiste.

Luani

Ata që kanë filluar së fundmi një biznes janë të dyshimtë, por shpërblimet do të vijnë në fund. Fatkeqësisht kohët e fundit dikush ka ngritur zërin ose ju jeni ndjerë të lënë anash. Kjo eshtë arsyeja pse ne duhet të kompensojmë kohën e humbur.

Virgjeresha

Dëshirat tuaja mund të përmbushen, shumë varet nga pritshmëritë tuaja, por unë do të rekomandoja që të jeni të zënë. Shtyni çdo lloj sulmi dhe mesoni strategji të reja të punës.

Peshorja

Në profesionin dhe studimin tuaj mund të shkoni përpara me vendosmëri dhe të fitoni. Për disa, ka pasur ndryshime me të vërtetë të rëndësishme.

Akrepi

Mundohuni të përfundoni të gjitha gjërat që ju interesojnë më shumë deri sot. Nevoja për liri eshtë e madhe, por edhe nevoja për tu përqafuar dhe dashuruar.

Shigjetari

Ju jeni të mërzitur, partneri duhet të mbajë mend se ju i doni stimujt, lajmet, udhëtimet. Shumë shpenzime!

Bricjapi

Mund të ndiheni pak jashtë formës sot, jashtë loje, por vetëm për disa orë. Sjellja juaj mund të sfidohet nga partneri ose familja juaj. Gjeni një ekuilibër sonte për të shmangur argumentet.

Ujori

Ju do të jeni në gjendje të sqaroni çështje të rëndësishme në punë. Rimëkëmbja psikofizike.

Peshqit

Kjo ditë fillon mirë edhe nëse kohët e fundit keni përjetuar disa mosmarrëveshje me të afërmit, me një person të afërt. Në familje, marrëdhëniet me të vegjlit do ju japin shumë gëzim.

Nessun commento:

Posta un commento