sabato 23 settembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 23 Shtator 2023

Horoskopi i se 23/09/2023

Dashi

Horoskopi i rimëkëmbjes, kjo vlen edhe për dashurinë. Një njeri Binjak do të dalë përpara për tju bërë një ofertë, lajm.

Demi

Nëse do të kishte probleme tani, do të vini re një rikuperim brenda pak javësh. Nevojat tuaja praktike dhe ekzistenciale mund të plotësohen.

Binjaket

Ju komandoni! Gjeni miqësinë e një Bricjapi. Dashuria në shërim...

Gaforrja

Nëse do të kishte probleme tani do të vini re një rikuperim brenda pak javësh; një dashuri kthehet në hap me dëshirën tuaj për rinovim. Çfarëdo që keni në mendje të thoni ose të bëni shpejt, ka ardhur koha që të merrni pak kënaqësi ...

Luani

Ju rrezikoni të digjni një miqësi ose një marrëdhënie thjesht për të patur shumë siguri. Mëngjesi eshtë mjaft i rëndë. Ju dëshironi të jetoni pa kufij!

Virgjeresha

Jeni të shqetësuar për shumë arsye, mos mendoni për të kaluarën, nëse dikush e ka tradhtuar besimin tuaj nuk e meriton më të hyjë në mendimet tuaja. Në dashuri jo të gjithë kanë qenë bindës dhe në anën tuaj, duhet të harroni të kaluarat e trishtuara.

Peshorja

Hiqni dikë që ju ka shkaktuar pasiguri. Në këto ditë të gjitha problemet mund të shfaqen, zhgënjimet në pritje.

Akrepi

Marrja me kokëfortësi e diçkaje sot mund të jetë kundërproduktive. Duhet mbajtur mend se kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime, jo të gjitha ato thelbësore.

Shigjetari

Veproni tani, gjërat mund të ndryshojnë si magji. Nëse jeni në kërkim të dashurisë, mos i humbisni mundësitë.

Bricjapi

Gjeni besim në aftësitë tuaja, në këtë ditë përpiquni të jeni paqësor, jetoni një fazë tensioni që nuk duhet ta derdhni në dashuri. Vetëvendosja dhe vetëbesimi rriten, por kujdes nga vonesat dhe shpërqendrimet.

Ujori

Në dashuri keni tendencë të zmadhoheni. Ju keni shumë miq... por nuk janë të gjithë aq të sinqertë sa do të dëshironit: bëni një përzgjedhje të përshtatshme!

Peshqit

Një dashuri të qëndrueshme për një kohë të gjatë eshtë prishur? Gjëja e fundit që duhet të bëni eshtë të mendoni nëse ish juaj eshtë i lumtur apo jo, harro! Shumë keq, sot eshtë pak sa e nënshtruar nga pikëpamja e trupit.

Nessun commento:

Posta un commento