venerdì 22 settembre 2023

Horoskopi i se e premte 22 Shtator 2023

Horoskopi i se 22/09/2023

Dashi

Ju nuk jeni shumë të kënaqur me mënyrën se si gjërat po shkojnë në dashuri dhe edhe puna kërkon shumë, ju mungon durimi për të dëgjuar justifikime, fjalë, justifikime.

Demi

Dita e rikuperimit fizik. Ata që duhet të tregojnë cilësitë e tyre ndihen sikur po hyjnë në skenë, ka disa pengesa për të kapërcyer.

Binjaket

Këdo që takoni në rrugën tuaj të jetës mund tju japë shumë dhe dita premton zgjidhje. Përparësitë e mundshme dhe lajmet e mira.

Gaforrja

Kënaqësia në dashuri por ka disa dyshime. Tani eshtë absolutisht e nevojshme të merreni edhe me punën.

Luani

Eshtë një kohë kur dashuria sjell dyshime të vogla ose momente të trazimit të fortë, maturisë, mos grindni, dëgjoni dhe më pas vendosni. Ju jeni të shqetësuar në punë për shkak të mungesës së organizimit ose dokumenteve që nuk i gjeni.

Virgjeresha

Situata e rimëkëmbjes, ka qenë një kohë e gjatë që dashuria do të kishte nevojë për një nxitje shtesë, ata që kanë qenë vetëm për disa muaj mund të kenë një takim të veçantë në këto ditë, shërim psikofizik.

Peshorja

Nëse një marrëdhënie pune nuk funksionon më, do të jetë mirë të kuptoni pse. Në dashuri keni nevojë për liri, por sot mos jini shumë debatues me të gjithë.

Akrepi

Nëse duhet të nënshkruani kontrata të reja, mos humbni kohë. Ju jeni pak i çuditshëm sot.

Shigjetari

Ju duhet të përpiqeni të fitoni kohën e humbur, në kontekstin e punës, disa polemika, diskutime. Distancat për tu mbushur me një Binjak.

Bricjapi

Nëse keni një marrëdhënie të konsoliduar, mos e vini në provë pa nevojë, pas një periudhe të rëndë kjo ditë eshtë e mirëpritur që ju vë në paqe me botën.

Ujori

Ndikime bujare në dashuri, edhe sepse në këtë periudhë ju jeni të pajisur me një bukuri të veçantë. Ju nuk mund të rregulloni atë që po ju shqetëson menjëherë, do të merrni konfirmimin në lidhje me punën.

Peshqit

Në veprimtari ndryshon vetëm nëse është e nevojshme; zgjidhje brenda disa javësh. Mos harroni se ka pasur shumë mbyllje në të kaluarën, pikërisht sepse nuk mund të rezistonit duke thënë gjithçka që ndjeni...

Nessun commento:

Posta un commento