domenica 24 settembre 2023

Horoskopi i se e diel 24 Shtator 2023

Horoskopi i se 24/09/2023

Dashi

Favorizoni intuitat tuaja, eshtë e lehtë këto ditë të shndërrosh një dëshirë të vogël në një realitet të rëndësishëm. Dyshimet në dashuri mund të kapërcehen.

Demi

Mos e lër mos intolerancën, nëse një histori ka mbaruar në muajt e fundit, një kapitull i ri i jetës tënde është gati. Jepni trupit tuaj pjesën tjetër që i nevojitet.

Binjaket

Ju duhet të përpiqeni të shmangni çdo lloj konflikti nëse nuk doni të rrisni mundësinë që një fjalim i caktuar të përfundojë përgjithmonë. Eshtë sikur ju mungon dikush, edhe nëse jetoni me një njeri të dyshimtë nëse jo një tradhti të paktën një largim.

Gaforrja

Surpriz kur vjen puna te dashuria: nëse jeni duke kërkuar dikë për ta dashur nuk do të jetë e vështirë të gjeni personin e duhur. Mbrëmje argëtuese...

Luani

Kush ka një histori të mirë duhet ta shtyjë atë, takimet e preferuara. Dita në tërësi eshtë interesante, por organizimi i gjërave nuk eshtë i lehtë.

Virgjeresha

Kini kujdes sepse këto ditë nuk i duroni dot provokimet, mos u verboni nga premtimet joshëse. Qëndroni të qetë nëse dikush nga e kaluara kthehet. Me Peshoren dhe Luanin duhet maturi e dyfishtë.

Peshorja

Sot gjëra të mira për ngjarje të mira. Një dashuri gjithashtu mund të jetohet nga gëzimi ...

Akrepi

Sot emocionet janë shumë të forta, mund të zemëroheni, nervozoheni për arsye të parëndësishme. Ju mund të gjeni veten në një vend dhe dëshironi të qëndroni diku tjetër, kjo intolerancë transferon në dashuri.

Shigjetari

Ju po shpërndani energji tepër dhe duhet të rimbushni. Vullneti i mirë dhe aftësia për veprim kthehen. Shtyjeni dhe tërhiqeni me një Peshq.

Bricjapi

Takimet e reja janë të rëndësishme, por sot mund të ndiheni të lodhur, nervozë, të shqetësuar. Do të jetë mirë të shmangni konfliktet.

Ujori

Dita e ndezur, me ca vonë. Në dashuri nuk jeni të bindur, mos merrni vendime të menjëhershme.

Peshqit

Eshtë pikërisht dashuria ajo që jep disa dyshime, edhe nëse së fundmi keni jetuar së bashku; sot peshon një distancë. Dikush qorton qëndrimin tuaj i cili me sa duket se mungon mendja ...

Nessun commento:

Posta un commento