sabato 2 settembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 2 Shtator 2023

Horoskopi i se 02/09/2023

Dashi

Ditë të mbarë dhe mbi të gjitha një periudhë më kreative. Nëse po kërkoni seriozisht dashuri, e gjeni.

Demi

çiftet e forta kanë marrë tashmë njohje. A jeni gati për të vepruar dhe prerë tepricën.

Binjaket

Ditë e pastër dhe e relaksuar. Nëse ka pakënaqësi në dashuri do të gjeni mundësi të reja.

Gaforrja

Ju po jetoni në një kohë kur jo gjithçka që mendoni se pranohet, ndahet nga njerëzit përreth jush. Kthen në dashuri: mos jini të pavendosur sepse sot mund të arrini shumë, me aleanca të përsosura të Bricjapit dhe Demit.

Luani

Ndonjëherë ju humbni shumë kohë duke menduar se si të hakmerreni për një gabim që keni pësuar, ndërsa do të ishte shumë më e dobishme të lini gjërat të rrëshqasin mbi ju dhe të vazhdoni përpara, të shkarkoni një angazhim të rëndë.

Virgjeresha

Të ndjeheni pak të shqetësuar eshtë e mundur, ju shqetësoheni për dikë në shtëpi. Disa duhet të përveshin mëngët. Duhet të veprojmë dhe jo vetëm të shpresojmë.

Peshorja

Në dashuri eshtë më lehtë të përjetosh momente pasioni. Ju do të jeni në gjendje të mbështeteni në një rezistencë të jashtëzakonshme fizike!

Akrepi

Shpenzuar shum keq para. Më mirë të shtyni deri nesër situatat që mund të bëhen komprometuese ...

Shigjetari

Tregimet e panevojshme nuk do të konfirmohen. Ju duhet të bëni zgjedhje, ka të ngjarë që së shpejti tju duhet ti impononi zgjedhjet tuaja dikujt...

Bricjapi

Jo gjithçka funksionon bukur. Dashuri e vështirë, por jeta juaj po evoluon, do të duhej mirëkuptim!

Ujori

Të gjitha përpjekjet tuaja do të jenë të suksesshme, por kushtojini vëmendje financave, një nga arsyet e diskutimit mund të jenë investimet, shpenzimet ose thjesht riparimet.

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni të vendosni një fetyrë të mirë në një lojë të keqe. Mbajtja e këmbëve në tokë eshtë e nevojshme në dashuri: padurimi mund të dëmtojë çdo marrëdhënie me partnerin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento