venerdì 1 settembre 2023

Horoskopi i se e premte 1 Shtator 2023

Horoskopi i se 01/09/2023

Dashi

Ka më shumë liri veprimi dhe një seri e rëndësishme rastesh në të ardhmen konfirmon pikën e kthesës të treguar nga yjet. Sot ka një nxitje të mirë të energjisë. Ditë aktive.

Demi

Disa probleme shfaqen vetëm në çifte të gjata. Eshtë e vërtetë, ju nuk po bëni gjithçka që dëshironi, do të dëshironit të kishit më shumë liri.

Binjaket

Ditë bujare, dhe mbi të gjitha shumë gjëra për të zgjidhur në nivel profesional. Në dashuri, një takim paralel mund të japë edhe qetësi, për periudhën e ndarë të rikthimit të ngadaltë në normalitet.

Gaforrja

Nga pikëpamja sentimentale kjo periudhë vlen shumë, për më tepër ndjenjat tuaja janë më të qarta edhe në vendin e punës filloni të shikoni zgjidhjet e mira, ka më shumë energji.

Luani

Gjatë muajve të ardhshëm duhet të përpiqeni të gjeni më shumë paqe mendore në punë dhe marrëdhëniet ndërnjerëzore. Eshtë koha të rriteni dhe të kërkoni kuptimin e emocioneve të caktuara që jetoni brenda jush. Kujdes nga provokimet me një Bricjap ...

Virgjeresha

Ju jeni nervoz, ka një moment të ri që vjen në ditët e ardhshme, do të jetë e lehtë ta kapërceni atë. Në këtë periudhë do të dëshironi të përcaktoni një veprim të drejtpërdrejtë në jetën tuaj ...

Peshorja

Midis sot dhe nesër, takimet janë më të lehta dhe ia vlen të shkoni në vendet ku eshtë e mundur të bëhen njohje të reja, veçanërisht përsa i përket sferës profesionale.

Akrepi

Ka shumë keqkuptime, ose në çdo rast situata që kërkojnë sqarime në punë. Së shpejti do të jetë e nevojshme të bëhen zgjedhje të rëndësishme. Polemikë me një Shigjetar.

Shigjetari

Një ditë e rëndësishme për disa, ndoshta më e mira e kësaj periudhe. Nëse jeni larguar nga një person ose keni pasur diskutime gjatë ditëve të fundit ekziston mundësia e rikuperimit, mos u dekurajoni.

Bricjapi

Mos u lodh më shumë seç duhet, ka një përgjigje pune që ke pritur për ca kohë. Sidomos nëse jeni ai, duhet të izoloheni për të reflektuar pak.

Ujori

Dita eshtë në një fillim të mbarë. Në punë mund të gjeni shumë grintë, lëvizje në dashuri. Do të jetë një ditë më intriguese, megjithatë ju jeni më simpatik.

Peshqit

Mos e nënvlerësoni ndihmën e një personi që mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem të vogël. Shmangni përballjet e drejtpërdrejta, veçanërisht nëse jeni në takim me dikë të lindur nën shenjën e Binjakëve ose Shigjetarit.

Nessun commento:

Posta un commento