domenica 3 settembre 2023

Horoskopi i se e diel 3 Shtator 2023

Horoskopi i se 03/09/2023

Dashi

Do të keni më shumë forcë të brendshme dhe tani ekziston mundësia për të filluar një projekt, gjithçka që nuk ju intereson do të eliminohet. Dashuria eshtë zgjuar: një ditë interesante dhe e dobishme për takime të reja.

Demi

Dita e çlirimit, disa kanë kaluar nëpër situata që nuk janë shumë të lehta për tu menaxhuar. Ju jeni gjithmonë në gjueti për siguri, tani preferoni aventurën!

Binjaket

Ndryshimet në sy, në të cilat dikush do të ndihet rehat në një mjedis të caktuar dhe do të dëshirojë të eksplorojë të reja. Kontaktet e dashurisë, nëse zemra eshtë vetëm, duhet vepruar menjëherë.

Gaforrja

Ditë e shkëlqyer, edhe në sektorin afektiv ne presim sukses. Perspektiva interesante për të ardhmen, kujdes nga paratë.

Luani

Nuk vihet në dyshim vlera juaj dhe aftësia juaj për të vepruar, por sot jeni të nënshtruar. Nervozizëm për shkak të një personi me të cilin keni pasur një debat.

Virgjeresha

Kushtojini vëmendje fjalëve, nuk ndiheni rehat dhe mund të keni pyetur shumë gjëra. Mos e humbni kohën me një Dash ose Ujor.

Peshorja

Faza e rilindjes së madhe, shfrytëzojeni sa më shumë! Udhëtimet dhe preferimet e udhëtimeve. Në dashuri mos hezitoni, nëse ka një njeri që ju pëlqen, dilni përpara pa skrupuj...

Akrepi

Besoj shumë se ka ardhur koha të përveshni mëngët dhe të përpiqeni të arrini qëllimin që i keni vënë vetes. Me Demin dhe Gaforren do të jetë e mundur të përjetoni një rimëkëmbje të mirë sentimentale dhe më shumë. Emocionet që vijnë.

Shigjetari

Dashuritë e reja janë shumë të rëndësishme. Ka më shumë energji!

Bricjapi

Diskutimet me një institucion, një marrëveshje që keni bërë pak kohë më parë nuk duket më e rinovueshme dhe ju mendoni se jeni mashtruar. E parashikueshme pak vonesë, përqendrim i dobët...

Ujori

Ditë kontroverse: të tjerët duhet të ankohen ose jeni ju që po e pengoni. Mundohuni të zgjidhni një dilemë të brendshme, në fakt ju dëshironi çiftin, por keni frikë se një marrëdhënie fikse mund të kufizojë lirinë tuaj.

Peshqit

Do të sqaroni një çështje që nuk ju pëlqen. Ju jeni shumë zotërues me ata që i doni.

Nessun commento:

Posta un commento