giovedì 28 settembre 2023

Horoskopi i se e enjte 28 Shtator 2023

Horoskopi i se 28/09/2023

Dashi

Nëse e juaja eshtë biznesi juaj, nuk e përjashtoj mundësinë që gjatë këtyre ditëve të merrni edhe lajme të mira ose rimbursim; projektet për të verifikuar.

Demi

Jeni në garë për të qenë të qetë, por eshtë gjithmonë e vështirë për ju të braktisni reflektimet melankolike dhe të hidhura. Ju duhet të punoni shumë për të fituar kohën e humbur.

Binjaket

Kushdo që ka një padi, një pyetje ligjore në vazhdim duhet të kishte marrë tashmë një përgjigje të mirë. Do të përjetoni emocione të mëdha të lidhura me një kujtim që eshtë rishfaqur në mendjen tuaj.

Gaforrja

Jeni shumë i mirë dhe i dashur, por kur ju prekin në pika kyçe si dashuria apo paratë bëheni shumë kritikë. Këto ditë puna duhet të rishikohet.

Luani

Dikush edhe mund të vendosë të martohet. Do të keni një situatë më të qëndrueshme në punë dhe në çdo rast angazhimi juaj do të jetë më i madh.

Virgjeresha

Ju jeni përpjekur të zgjidhni një problem të rëndësishëm të punës për disa muaj. Pika e dobët stomaku i juaj.

Peshorja

Disa shpenzime të tepërta. Në fushën e punës mund të bëni më shumë sepse ju mungon siguria!

Akrepi

Në këtë periudhë rikthehet dëshira për të dashuruar dhe për tu rikthyer në lojë: me fat zemrat e vetmuara! Eshtë një fazë në të cilën shumë yje të bukur mirëpresin favoret dhe projektet tuaja.

Shigjetari

Zgjimi i ndjenjave. Eshtë e mundur të rikuperoni në punë ose të merrni një kënaqësi të madhe.

Bricjapi

Një situatë mund tju bëjë të nervozoheni, por duhet të qëndroni të qetë. Eshtë klasike për ju të besoni në një çift dhe më pas të mendoni të jeni vetëm.

Ujori

Merrni zënë: çdo ide juaj mund të bëhet e rëndësishme. Dashuroni në një ditë rikuperimi për ata që kanë pasur probleme kohët e fundit, por nuk janë të lehta për tu menaxhuar.

Peshqit

I madh eshtë hutimi që mbretëron në dashuri. Nëse dikush duhet të ju jap diçka, pyesni dhe kerkoni ...

Nessun commento:

Posta un commento