mercoledì 27 settembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 27 Shtator 2023

Horoskopi i se 27/09/2023

Dashi

Tani ndiheni më përgjegjës për gjithçka. Mosmarrëveshjet në familje dhe partneritete mund të zgjidhen me sukses.

Demi

Vështirë për të ruajtur ekuilibrin në dashuri. Një mik i dashur mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj...

Binjaket

Ka nervozizëm në ajër. Jo për mendimet e xhelozisë dhe mosbesimit ndaj atyre që ju rrethojnë; pavendosmëria në lidhje me zgjedhjen e karrierës.

Gaforrja

Eshtë e mundur që për disa kohë, veçanërisht që nga muaji i kaluar, të keni qenë të zënë me detyra dhe situata shumë të rëndësishme që, nga njëra anë, japin kënaqësi, ndërsa nga ana tjetër përfshijnë shumë stres.

Luani

Unë ju kërkoj që ti kushtoni pak më shumë vëmendje financave sepse nuk përjashtohet që mes sot dhe nesër të keni për të shpenzuar edhe disa para, konflikt në shtëpi.

Virgjeresha

Puna në rregull, por në dashuri ka disa keqkuptime. Mund të jeni të qetë me pak vullnet të mirë.

Peshorja

Falë gjestit tuaj të bujshëm, shumë njerëz e kanë kuptuar sa vleni dhe sa të domosdoshëm jeni në një sektor të caktuar, mirë! Duhet ta bësh veten të dëgjuar!

Akrepi

Në dashuri, nëse një njeri nuk ka qenë në anën tuaj për shumë ditë, mos insistoni; më mirë të vazhdosh, mos dëgjo krenarinë dhe ndiq zemrën.

Shigjetari

Mirë kjo ditë, veçanërisht, sa i përket punës. Takime të reja premtuese, mos i nënvlerësoni propozimet e reja, përfshihuni.

Bricjapi

Hidhni hapin e parë në dashuri, do të jeni në gjendje të mbështeteni në fat më të madh, çifte janë më të qetë. Dikush mund tju japë një detyrë të madhe, por kini kujdes që të mos lodheni shumë, ende një ditë aktive.

Ujori

Këto janë ditë të dobishme për dashuri, ju mund ti jepni një personi një shans të fundit i cili kohët e fundit ka qenë shumë larg dhe jeni ndier më pak i pranishëm në jetën tuaj.

Peshqit

Kjo eshtë një ditë ndoshta pak nervoze por në krahasim me të ardhmen më duhet të them se do të shihni disa të mira, duhet të zgjidhni disa mosmarrëveshje të hapura edhe në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento