martedì 26 settembre 2023

Horoskopi i se e martë 26 Shtator 2023

Horoskopi i se 26/09/2023

Dashi

Nëse jeni ndër ata që keni përjetuar një ndarje, nuk përjashtohet që të dëshironi të bëni një pauzë për reflektim. Ndryshimet e humorit, por vetëm sepse doni të keni gjithçka shpejt.

Demi

Një njeri i afërt do tju ndihmojë në zgjidhjen e një problemi delikat. Eshtë koha për të filluar një jetë të re e cila ka të bëjë edhe me veprimtarinë profesionale. Dashuria eshtë gjithashtu e mirë.

Binjaket

Ditë të mira për të zgjidhur çështjet e pazgjidhura; nuk mund të duroni një koleg ose një mjedis të caktuar pune. Në dashuri, mbrëmja eshtë e ëmbël, e shkëlqyeshme për tu rikuperuar edhe në funksion të së ardhmes.

Gaforrja

Mos mendoni për situatat që kanë përfunduar ose kanë sjellë vështirësi gjatë javëve të fundit. Ju mund të keni komplikime në marrëdhëniet e zakonshme, diskutime të vogla kalimi apo edhe dyshime për tradhëti. Angazhimet e punës.

Luani

Situata e momentit herë pas here krijon pak bezdi. Sa i përket dashurisë, eshtë mirë të mbani nën kontroll tensionet. Lajmet e punës, ndryshimet në progres.

Virgjeresha

Një mëngjes i gëzuar dhe i këndshëm, dashuria jeton më shumë në emocione sesa në konfirmime. Kush do ti rezistojë dot sot dëshirës për të të pasur pranë si mik?

Peshorja

Në dashuri nuk keni kohë, nuk dëshironi ose ka distanca për të mbushur. Ne kemi nevojë për të rishikuar një strategji pune dhe dikush do të duhet të shkojë diku tjetër për të punuar, na pëlqen apo jo.

Akrepi

Kini kujdes sepse këto ditë mund të keni konfirmim që një person interesohet vërtet për ju. Rikonfirmime.

Shigjetari

Gjëja e rëndësishme eshtë të filloni me këmbën e djathtë dhe të mos debatoni gjatë gjithë kohës. Mos lejoni që zakonet dhe një tepricë e përsosmërisë nga ana juaj të prishin marrëdhëniet, të cilat janë të rëndësishme tani.

Bricjapi

Fitimi i situatës emocionale, çifte te porsa lindura mund të mendojnë për një të ardhme së bashku. Sot ju mbani gjithçka nën kontroll, madje edhe marrëdhëniet personale.

Ujori

Ka pak gjallëri në mëngjes, por do të bëhet më mirë pasdite. Nëse dashuria eshtë e pranishme në jetën tuaj, kini kujdes vetëm nëse duhet të bëni një zgjedhje mes dy personave. Në një periudhë si kjo, gjithçka mund të ndodhë, më shumë!

Peshqit

Kombinime të shkëlqyera për ata që duan të dalin krenar. Ngjarjet janë më të forta, edhe nga pikëpamja e dashuris dhe emocionale, ju mund të filloni një punë të vogël ose një projekt me kohë këto ditë.

Nessun commento:

Posta un commento