lunedì 25 settembre 2023

Horoskopi i se e hënë 25 Shtator 2023

Horoskopi i se 25/09/2023

Dashi

Ditë me lëvizje të ngadaltë. Sfera sentimentale vuan pak nga neglizhenca, sepse në punë po jepni shumë dhe partneri ua vë në dukje.

Demi

Për shkak të ngjarjeve të paparashikuara, ju jeni të detyruar të merrni pak kohë, nëse diçka nuk është më mirë, mos hezitoni të mbyllni. Nuk ka para për një projekt.

Binjaket

Sot eshtë dita perfekte për të lindur ndjenja të reja. Nuk përjashtoj propozime të reja në vendin e punës, duhet të këmbëngulni në atë që dëshironi të bëni në çdo rast. Thirrje të mundshme për punë me kohë të pjesshme.

Gaforrja

Në punë ka një thirrje, por edhe në dashuri mund të ketë një afrim. Urimet e mira po vijnë pothuajse në të gjitha fushat. Duhet të keni kujdes që të mos kërkoni shumë nga fati dhe gjithashtu nga forcat zodiakale.

Luani

Jeni intolerant dhe nëse keni të bëni me kolegë që nuk janë në anën tuaj, nuk mund të përjashtoj momentet e zemërimit. Dashurisë i mungon komunikimi ...

Virgjeresha

Ju po përballeni me një periudhë plot ndryshime dhe kthesa si në biznes ashtu edhe në sektorin privat. Më shumë qartësi në dashuri, diçka nuk ka funksionuar për ca kohë ose sëmundjet e vjetra që dukeshin të vjetruara janë kthyer.

Peshorja

Nëse keni një biznes apo kontakt, sot do të jetë një ditë e rëndësishme. Jepni hapësirë të tjerëve dhe kërkoni dialog.

Akrepi

Bëni një analizë të gjërave që dëshironi të çoni përpara, sot nuk eshtë e mundur të përfundoni gjithçka që dëshironi. Ndonjëherë ju jeni ai që krijoni mosmarrëveshje të vogla për të kuptuar, nga mënyra se si partneri reagon, sa eshtë i dashuruar.

Shigjetari

Nëse keni një biznes në kontakt me publikun ka një ngjarje me fat. Nëse një dashuri eshtë vërtet e rëndësishme do ta kuptoni në këto ditë.

Bricjapi

Kini kujdes që të mos humbni portofolet, çelësat, ju dukeni më të shpërqendruar. Ju urreni djem që flasin shumë dhe bëjnë shumë pak, kjo eshtë arsyeja pse ju kërkoni njerëz që mund tju ndihmojnë me projekte të reja, edhe në dashuri.

Ujori

Ju e dini cilat janë aftësitë tuaja, tani duhet të bëni hapa të rëndësishëm. Dashuri e mire.

Peshqit

Do të veproni më shumë për detyrën sesa për kënaqësinë. Në punë, mos e lini të sigurtin për të pasigurtin.

Nessun commento:

Posta un commento