martedì 19 settembre 2023

Horoskopi i se e martë 19 Shtator 2023

Horoskopi i se 19/09/2023

Dashi

Duhet të mendojmë për dashurinë që lihet pas punës ose situatave të tjera. Kujtimet vlejnë më pak se mundësitë e reja, mos harroni një afat. Këto ditë, edhe ju jeni bërë më konfuzë.

Demi

Në mëngjes ka gjallëri të dobët. Për disa, zemra eshtë shumë e pavendosur, nëse për ca kohë ka tensione që nuk mund të zgjidhësh.

Binjaket

Ndiheni të lodhur, nervoz, përpiquni të mos lodheni. Nëse ka një çështje ligjore, ndiqeni nga një ekspert...

Gaforrja

Sot prapambetje, në disa raste ka një moment agjitacioni në çift, eshtë më mirë të shtyni çdo lloj vendimi. Takime për të kuptuar se kush është përgjegjës dhe kush jo, ju mund të largoheni nga ata që nuk e meritojnë më besimin tuaj.

Luani

Disa momente tensioni që mund të derdhen në dashuri. Mos e hidhni veten kokë e këmbë në një debat, veçanërisht nëse jeni në takim me Virgjëreshën ose Bricjapin.

Virgjeresha

Të jesh në gjendje të pushosh lehtë sot eshtë më e lehtë. Lajmet e punës, ndryshimet në progres.

Peshorja

Merrni zënë dhe bëni përpjekjet tuaja drejt fushës praktike: ajo që mbillni tani do të realizohet në javët e ardhshme dhe kjo ditë tashmë mund tju drejtojë drejt rrugës së duhur.

Akrepi

Ju nuk keni pse të lodheni, veçanërisht në ditët më nervoze, si sot, me shumë ngjarje dhe një mijë gjëra për të bërë. Do të izoloheni pak, por kjo eshtë normale sepse kur duhet të merreni me problemet bëheni reflektues.

Shigjetari

Paqëndrueshmëria emocionale që rezulton nga fakti se disa rrugë jetësore kanë ndryshuar muajt e fundit. Në dashuri ka gjëra që duhet të sqarohen dhe të krahasohen ...

Bricjapi

Ju do të duhet të shtyni një nisje; vonesa edhe në kontakte. Kujdes me disa shpenzime shtesë, ka nga ata që duhet të kërkojnë kredi, hipotekë.

Ujori

Një forcë e caktuar fizike kthehet, jeta në shtëpi eshtë më pak e shqetësuar. Diçka në lidhje me drekën do tju bëjë nervoz. Për sa i përket punës, vijnë mundësi të mira dhe gjëra të reja.

Peshqit

Ata duket se nuk po i mbajnë premtimet që ju kanë bërë. Rezistojini tundimit për ta hedhur të gjithë larg, ka pak trazirë në shtëpi dhe jashtë.

Nessun commento:

Posta un commento