mercoledì 20 settembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 20 Shtator 2023

Horoskopi i se 20/09/2023

Dashi

Ju duhet të rikuperoni pak qetësi. Gjysma e dytë e kësaj dite duket më e përshtatshme për natyrën tuaj të vrullshme, pasionante... por mos e teproni në mëngjes, shmangni komplikimet.

Demi

Disa çështje profesionale janë në plan të parë dhe fatkeqësisht dashuria merr një rol dytësor, duhet të përpiqeni të rikuperoni por nuk eshtë e lehtë.

Binjaket

Një fazë e rilindjes për punë, por edhe për shqetësime, projekte, sfida të reja. Vlerësoni me kujdes një dashuri që ka lindur në këto ditë.

Gaforrja

Edhe pse jeni një njeri i qetë, të paktën në pamje, tani keni një dëshirë të madhe për të revolucionarizuar jetën tuaj dhe për të hedhur tutje situatat që i keni toleruar prej kohësh.

Luani

Zgjidhje ditë, më paqësore sesa në të kaluarën. Sot takime me fat.

Virgjeresha

Shpesh ndodh që të ankoheni për punën tuaj, të ndjeheni të pakënaqur. A nuk do të jetë faji i mërzisë? Por të paktën për momentin nuk ka mënyra të tjera për të shkuar apo situata alternative ...

Peshorja

Flitet për marrëveshje në funksion të javëve të ardhshme. Dashuria eshtë në rregull, por kushtojini më shumë vëmendje partnerit!

Akrepi

Edhe çiftet më të mirë mund të argumentojnë, ose ka një problem për të kapërcyer, fizike ose punë. Ju duhet të kontrolloni me kujdes çdo llogari të pazgjidhur dhe çështje ligjore.

Shigjetari

Eksperimentet dhe projektet e punës duhet të kryhen. Faza e lodhjes momentale. Mos i jepni shumë peshë.

Bricjapi

Ditë pozitive, marrëdhënie të mira me familjen dhe miqtë. Ju bëni mirë të rrini me njerëz, dini të përdorni një sens humori dhe optimizmi dhe atë ajër të shpërqendruar që tërheq vëmendjen.

Ujori

Ju keni energji të mirë pozitive. Për ata që punojnë me kohë të pjesshme ose me komision, të ardhura të vogla vijnë.

Peshqit

Situatë e mirë ditore, suksese të vogla por të rëndësishme personale. Për ata që përjetojnë një periudhë të rëndësishme dashurie zgjedhjesh për jetën, takimi po.

Nessun commento:

Posta un commento