lunedì 4 settembre 2023

Horoskopi i se e hënë 4 Shtator 2023

Horoskopi i se 04/09/2023

Dashi

Sfera e punës eshtë interesante. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri, jini të zënë.

Demi

Ndihesh pak e lodhur, po bën shumë gjëra. Nëse keni nisur një projekt, qoftë dashuri apo punë, ka të ngjarë që po përjetoni një shqetësim të vogël apo të madh.

Binjaket

Në dashuri keni disa mendime, mbase mendoni shumë për punën. Këshilla eshtë të shoqëroheni me më shumë njerëz për të jetuar më mirë, ju e urreni vetminë.

Gaforrja

Do të përfshiheni në projekte të rëndësishme pune që do tju japin prestigj. Për dashurinë, sinjalizohet një shërim i mirë. Periudha e revolucioneve të vogla dhe të mëdha personale.

Luani

Pranoni pozicione të reja për sa kohë që ato janë shpërblyese. Nuk ju mungon ritmi i duhur, një prishje e vogël në shtëpi.

Virgjeresha

Në këtë moment ka një lodhje të rëndë, dikush ka rikthyer pak tensionin në shtëpi. Si çift, ne gjithashtu debatojmë për arsye më shumë se të parëndësishme.

Peshorja

Dëshira për pasion, një njeri do të dalë përpara edhe nëse jeni në çift. Gjeni kohë për aktivitet fizik: eshtë më i rëndësishëm se sa mendoni.

Akrepi

Transferet për arsye pune, për dikë udhëtime të planifikuara. Takime që mund të udhëtojnë paralelisht me një marrëdhënie të lodhur dhe keni vendosur të afirmoheni në disa fronte.

Shigjetari

Veproni me kujdes në këtë ditë të veçantë që e bën mendjen tuaj mjaft të trazuar, veçanërisht në mëngjes. Puna të shqetëson, ndërsa në dashuri ke shumë gjëra për të thënë. Mundohuni të shpërqendroni veten dhe të shmangni argumentet.

Bricjapi

Shtigjet e reja të punës do të japin fryte në muajt e ardhshëm. Dashuria më e përgjegjshme.

Ujori

Nuk eshtë dita e duhur për të argumentuar, një kohë kur edhe projekte të reja shkojnë në lëvizje të ngadaltë. Pasiguri në dashuri por nuk thuhet se pasioni mungon, mbase koka juaj eshtë diku tjetër. Tradhtia nuk paguan ose eshtë e vështirë të fshihet.

Peshqit

Një lajm i përgjithshëm pozitiv për punë. Rimëkëmbje për disa të dashuruar, për çifte e reja disa huti.

Nessun commento:

Posta un commento