martedì 5 settembre 2023

Horoskopi i se e martë 5 Shtator 2023

Horoskopi i se 05/09/2023

Dashi

Ndihet pak lodhje, nuk keni pse ta lodhni shumë trupin tuaj të paktën në 2 javët e ardhshme. Ka të ngjarë që ju dëshironi të dilni nga një vend i caktuar që nuk mund të qëndroni më, nga një mjedis që nuk ju takon. Faza e refuzimit për gjithçka, mos e teproni!

Demi

Dita nuk eshtë në kohën e saj më të mirë, vonesa të vogla, situata që mund të bezdisin. Mos merrni vendime të nxituar, rikuperoni energjinë, dita është mjaft kaotike dhe sonte përpiquni të relaksoheni!

Binjaket

Përpiquni ti jetoni me pozitivitet marrëdhëniet shoqërore dhe takimet e biznesit. Takime të reja të mundshme për ata që janë vetëm. Në dashuri, një shkelje mund tju intrigojë, por kini kujdes nëse ka një histori që vazhdon prej disa kohësh.

Gaforrja

Ditë e favorshme në përgjithësi, surprizë e mundshme pasdite. Ftesat për të mos refuzuar.

Luani

Sipërmarrjet e vjetra dhe të reja të biznesit janë të mbrojtura, por ekziston një projekt i ri që mund tju japë më shumë vlerësime. Nëse jeni duke kërkuar një pasion ju favorizon. Ju duhet të bëni paqe me një person me të cilin kohët e fundit ka pasur grindje të vazhdueshme.

Virgjeresha

Në këtë ditë eshtë më mirë të qëndroni larg polemikave, sepse eshtë gjithashtu e mundur të takoni një njeri që nuk eshtë saktësisht i mirë. Fati e ka dorën, mos e teproni në vlerësime, jo të gjithë në familje janë në anën tuaj.

Peshorja

Në dashuri do të ketë më shumë vendosmëri, më shumë dëshirë për të bërë, për të ekspozuar veten. Trego se çfarë vlen!

Akrepi

Mund të them që ky eshtë një kthim në anën tuaj; jeta profesionale në rikuperim të madh, projekte! Eshtë koha e duhur për të marrë pak kohë edhe për ju. Ju keni qenë duke u kujdesur për të tjerët për shumë kohë. Trajtojeni veten në një kohë të lirë sa më shpejt të jetë e mundur.

Shigjetari

Ndiheni plot energji por edhe tension; duhet ta shkarkoni pozitivisht tek të tjerët! Eshtë e vështirë të kuptosh se çfarë po kalon nëpër kokën tënde, të duhet pak qetësi për të reflektuar mirë në zgjedhjet që duhet të bësh në të ardhmen.

Bricjapi

Marrëdhënia me të tjerët eshtë e mirë. Jeta emocionale mbështetet nga një situatë e rimëkëmbjes së qartë, një ditë për të qenë pozitive dhe aktive edhe në vendin e punës.

Ujori

Ju keni punuar shumë kohët e fundit, por zemra juaj sot nuk eshtë plotësisht e bindur për një lidhje, humor të vallëzimit. Ditë e lodhshme, më mirë të shmangni përplasjet, dikush po kanotazh kundër jush. Ndonjëherë ju kundërshtoni veten sepse bëni ose thoni gjëra për të cilat më vonë pendoheni.

Peshqit

Ju mund të ndiheni pak të ngadaltë këto ditë, pak sëmundje me origjinë psikosomatike. Jeni shumë në ankth, nuk mund të flini sonte sepse mendoni për gjithçka që duhet të bëni nesër.

Nessun commento:

Posta un commento