sabato 5 agosto 2023

Horoskopi i se e shtunë 5 Gusht 2023

Horoskopi i se 05/08/2023

Dashi

Do të keni mundësi të jetoni marrëdhëniet më mirë me familjen. Sot më shumë se kurrë mund të mbështeteni në një nxitje shtesë!

Demi

Ditë e mirë për dashurinë, për të rikuperuar një ndjenjë, për të qenë pranë një personi të rëndësishëm. Thirrje surprizë.

Binjaket

Ditë e pasigurt, por do të keni mundësi të merrni zgjidhje. Shpenzimet për një bashkëjetesë ose transferim.

Gaforrja

Një ditë plot gjëra për të bërë: nuk do të jetë e vështirë të gjesh një energji të mirë që do të të përfshijë edhe gjatë ditëve të ardhshme. Është koha sa për të gjetur një rrugë të re, qasje në qetësi dhe dashuri mund të jetë më e thjeshtë!

Luani

Do të keni një ngarkesë të madhe emocionale dhe shpirtërore, realizoni një ëndërr të madhe dashurie. Energjia juaj dyfishohet, por duhet ta rregulloni jetën tuaj ...

Virgjeresha

Pjesa e parë e ditës eshtë aktive dhe dinamike, më pas në kohën e drekës dikush mund tju zemërojë. Mos u tregoni shumë zgjedhës me të gjithë, edhe edhe me veten.

Peshorja

Pasion i madh. Keni një dëshirë të madhe për të qenë sërish protagonist.

Akrepi

Nëse marrëdhënia eshtë e stresuar, eshtë më mirë të jesh i kujdesshëm. Edhe një herë pak kujdes me paratë, padyshim që shumë prej tyre kanë dalë së fundmi.

Shigjetari

Do të shkurtosh me një të kaluar që nuk të intereson më. I dashuruar gjithnje e me i menduar...

Bricjapi

Jeni në harmoni me veten dhe nuk do keni vështirësi në jetën tuaj në lidhje. Një ditë që duhet të kalohet në një mënyrë shumë të qetë, duke parë shërimin.

Ujori

Ju mund të rikuperoni një dashuri, po filloni një rrugë të re jetësore dhe duhet "kujdes". Sot shmang polemikat në shtëpi.

Peshqit

Shumë energji elektrike në ajër, tani eshtë e vështirë për ju të qëndroni pa lëvizur. Takimet nuk janë të kënaqshme, por sot eshtë shumë më mirë ...

Nessun commento:

Posta un commento