domenica 6 agosto 2023

Horoskopi i se e diel 6 Gusht 2023

Horoskopi i se 06/08/2023

Dashi

Ju keni një gjallëri të këndshme. Nëse keni ndërmend të bëni një blerje, merrni parasysh të gjitha të mirat dhe të këqijat. Një takim për të mos u nënvlerësuar.

Demi

Çifte e sapo lindura bëjnë plane të mira për të ardhmen. Duhet të gjesh energjinë e duhur për të planifikuar një të ardhme të shkëlqyer, ajo eshtë në horizont!

Binjaket

Megjithëse jeni një njeri shumë aktiv, dinamik dhe ndërmarrës, mund të nervozoheni gjatë orëve të ardhshme, disa bezdi më shumë. Lini ankthin në dashuri.

Gaforrja

Pak fat shtesë. Ata që jetojnë një histori të bukur dashurie mendojnë për një fëmijë apo një shtëpi të re.

Luani

Dikush ju akuzon për gjëra që nuk i keni bërë, fjalë që nuk i keni thënë. Mundohuni të qëndroni të qetë nëse kohët e fundit ka pasur një ndarje dhe nëse ka dikush që nuk e pranon se jeni të lumtur, mos e dëgjoni.

Virgjeresha

Ju jeni më të dashur, në qendër të vëmendjes, një sukses pak i madh eshtë në horizont. Takime me fat, pastroni një çështje parash me një të afërm.

Peshorja

Më mirë të organizoni diçka argëtuese me ata që doni, buzëqeshni më shumë! Do të keni një aftësi të shkëlqyeshme për të dashur, për të gjetur një pasion që keni menduar të humbur.

Akrepi

Në dashuri sonte mund të dilni nga një situatë e paqartë, duke sqaruar mendimet tuaja në asnjë mënyrë të pasigurt me personin që doni. Forma në rikuperim.

Shigjetari

Ju mund të ndërtoni diçka të re, po ndryshoni strategji, mënyrë jetese. Sot ju ftoj të merrni masa nga situata, rimëkëmbja psikofizike!

Bricjapi

Mendërisht ju jeni në formë të përsosur dhe prandaj edhe nga pikëpamja emocionale mund të shëroheni. Dashuria bëhet përsëri një e preferuar falë qëndrimit tuaj, ju jeni në kreshtën e valës.

Ujori

Për ca kohë tani, në vend që të flini, ju mendoni për gjithçka që keni për të organizuar të nesërmen, mbërrin një mbrëmje e bukur për dashurinë.

Peshqit

Zgjidhjet dhe sukseset hyrëse. Në dashuri ka edhe nga ata që duhej të zgjidhnin midis dy personave ose më parë ishin të çmuar dhe tani duan të shtrëngojnë kohën!

Nessun commento:

Posta un commento