venerdì 4 agosto 2023

Horoskopi i se e premte 4 Gusht 2023

Horoskopi i se 04/08/2023

Dashi

Më shumë besim në marrëdhënien sentimentale dhe më shumë gatishmëri për dialog, dhe nëse ka pasur një ndarje, mund të arrihet një marrëveshje. Nëse punoni me komision ose mund të keni detyra kjo eshtë koha e duhur për të marrë.

Demi

Mund të prisni shumë, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë që ju do. Mundohuni të shmangni përplasjet me njerëzit përreth jush, megjithatë për punë dhe çështje praktike këto janë ditë shumë të rëndësishme.

Binjaket

Çdo takim mund të jetë vendimtar, i vlefshëm. Unë rekomandoj një ndërmjetësim, ditë të favorshme.

Gaforrja

Nëse një përmirësim mund të vijë në punë, komisioneri do të ketë kënaqësi. Brenda pak ditësh do të jetë e mundur që të ketë një takim të veçantë. Në dashuri ju pëlqen të vuani pak, kujdes nga njerëzit që janë shumë larg.

Luani

Ditë interesante për marrëveshje, miqësi. Në dashuri mund të bëni projekte të rëndësishme.

Virgjeresha

Në punë ju duhet fleksibilitet dhe disponueshmëri për të rinovuar veten, të jeni të zgjuar, nuk dini nëse do të vazhdoni një bashkëpunim. Në agjitacion dashurie sepse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja.

Peshorja

Mos i nënvlerësoni takimet e reja, megjithatë kini kujdes nga një njeri nga e kaluara, veçanërisht nëse eshtë një ish. Pavarësisht disa pengesave, ju mund të zemëroheni me një Dash ose një Bricjap që nuk mund të kuptojë gjendjen tuaj shpirtërore. Nisma të reja në vazhdim e sipër.

Akrepi

Ju dëshironi të bëni gjëra të reja, të kërkoni mundësi nga ata që mund tju japin. E mundur një goditje fati ose rrufe, sepse për ata që janë vetëm, zemra tani eshtë më e gatshme të bie në dashuri.

Shigjetari

Këtu eshtë një ditë e mirë. Konfirmime, marrëveshje, kontrata, por mos u tregoni shumë të ashpër ndaj vetes.

Bricjapi

Mos pyesni veten shumë pse, nuk ka gjithmonë një shpjegim logjik për gjithçka. Optimizimi i shpenzimeve eshtë i mundur, ndaj dikush mendon për një ndryshim shtëpie apo një strategji.

Ujori

Periudha ok për të kërkuar kuptime të reja, edhe në dashuri. Pika kthyese të rëndësishme në bashkëpunime.

Peshqit

Ju mund të përfitoni nga ky moment plot me njerëz të rinj, situata, lëvizje, propozime të reja bashkëpunimi. Ne nuk duhet të nënvlerësojmë takimet e reja, ditë të favorshme.

Nessun commento:

Posta un commento