sabato 26 agosto 2023

Horoskopi i se e shtunë 26 Gusht 2023

Horoskopi i se 26/08/2023

Dashi

Ka një farë lodhjeje që derdhet në dashuri. Merrni kohën tuaj para se të flisni.

Demi

Situata eshtë një luftë. Ju shpesh shkoni në anën e gabuar sepse silleni shumë furishëm...

Binjaket

Energji e mirë, ju doni të bëni reflektime serioze për të ardhmen tuaj. Dashuria rikuperohet, me një njeri Shigjetar apo Luan mund të përjetoni emocione të veçanta!

Gaforrja

Ditë e heshtur. Në dashuri, aventura të këndshme, por pa themele.

Luani

Pres nje dite te mbare. Ka edhe nga ata që kërkojnë një shtëpi, vetë autonominë e tyre, më me fat janë duke u martuar ose duke kërkuar një dashuri të rëndësishme.

Virgjeresha

Keqkuptimet nuk mungojnë por eshtë e mundur të zgjidhet çdo ndërlikim. Dashuria kthehet, dëshira eshtë e fortë, por sot një njeri mund tju zemërojë shumë.

Peshorja

Plotësoni nevojat e partnerit, eshtë e detyrueshme në një ditë si kjo, lodhja ndihet. Disa shkurtime afatmesme janë të nevojshme.

Akrepi

Historitë e dashurisë që nuk llogariten do të vihen në dyshim; keni vendosur të mos humbni kohë me njerëz që nuk meritojnë vëmendje. Nëse ka dy persona në kokën tuaj, eshtë e përshtatshme të bëni një zgjedhje përfundimtare.

Shigjetari

Kontrolloni palestrën tuaj sepse për ca kohë tani ju keni provuar shumë trupin tuaj. Mos kthehuni te një histori e kaluar.

Bricjapi

Kjo ditë ofron disa momente më shumë forcë dhe nuk mund të përjashtoj që ka edhe ndonjë lajm të mirë në rrugë. Ditë e përgjithshme e favorshme.

Ujori

Fyti delikat, shëndeti i dobët. Në këtë moment dikush mund të duket i largët për ju ose jeni ju që po kërkoni pak liri, pak dyshime.

Peshqit

Për disa, dashuria mund të zgjohet, në fakt ju as nuk e dini se çfarë dëshironi. Ende disa shpenzime për shtëpinë dhe ngjarje të papritura të llojeve të ndryshme, por gjithçka përballet me më shumë qetësi.

Nessun commento:

Posta un commento