domenica 27 agosto 2023

Horoskopi i se e diel 27 Gusht 2023

Horoskopi i se 27/08/2023

Dashi

Ju duhet të rimarrni besimin në marrëdhënie ose thjesht të zgjidhni një problem të vogël fizik që gjithashtu mund të ndikojë në nyje. Miqësi për të kultivuar, një propozim për tu vlerësuar mirë.

Demi

Çështjet biznesore dhe financiare të favorizuara. Përvojat e reja të miqësisë dhe dashurisë mund të jenë të rëndësishme. Me kënaqësi pranoni një takim ose një ftesë ...

Binjaket

Me të vërtetë do të kaloni një periudhë rinovimi. Do të keni mundësinë, nëse dëshironi dhe me shumë qetësi të brendshme, të përballeni me zgjedhje të rëndësishme ose ndryshime të jetës ...

Gaforrja

Dialogu dhe mirëkuptimi janë thelbësore; problemi eshtë se dikush nuk ishte i sinqertë me ju. Duhet të largohesh nga njerëzit e paqartë dhe jo miqësorë.

Luani

Përkundër gjithçkaje ju ndjeni një aluzion të agjitacionit tek ju. Kur një Luan mbyll një histori dashurie ata nuk shërohen menjëherë, sepse ata ndjejnë dëshirën për të qetësuar krenarinë e tyre të plagosur!

Virgjeresha

Sot eshtë e lehtë të mërzitesh, të humbasësh durimin. Mos humb kokën përpara se të biesh, jo gjithçka humbet në dashuri. Stresi për të mbajtur nën kontroll, do tju duheshin më shumë emocione.

Peshorja

Këto ditë eshtë më mirë të vëzhgoni sesa të veproni, eshtë një mundësi për të vendur idetë tuaja në rregull. Zhgënjimi nga një njeri që mendoni se ishte ndryshe, ruhuni nga Demi dhe Virgjëresha.

Akrepi

Padurimi në marrëdhënie mund të prishë një miqësi dhe këto ditë eshtë e vështirë të përmbahesh. Dikush mund të hedhë në erë një bashkim, të zemërohet sepse beson se ata janë viktima të një padrejtësie, në dashuri duhet të jesh i kujdesshëm.

Shigjetari

Eshtë e lehtë për ju të mos ndiheni në formë perfekte. Një vonesë e vogël mund të krijojë siklet, nëse një person eshtë kundër jush, ju mund të kundërshtoni.

Bricjapi

Periudha e ngjarjeve në shtëpi, ndryshime të rëndësishme në shikim. Kujdes nga reumatizma dhe qafa e mitrës.

Ujori

Nëse nuk mund të qëndroni më shumë një person, do të jetë e vështirë të mbani kontrollin dhe do të dëshironi ta dërgoni atë që e di se ku. Ata që janë të rinj mund të veprojnë, ata që kanë shumë përgjegjësi nuk mund dhe prandaj bëhen impulsivë.

Peshqit

Sot dashuria krijon disa dyshime, pavarësisht nga vullneti juaj i mirë, dikush mund te ju bëjë zemërim, komplikime për të shmangur, të paktën tani për tani. Nuk ka para për një projekt, për një udhëtim.

Nessun commento:

Posta un commento