venerdì 25 agosto 2023

Horoskopi i se e premte 25 Gusht 2023

Horoskopi i se 25/08/2023

Dashi

Diçka nuk ka shkuar mirë kohët e fundit, ju eshtë dashur të bëheni të vetëdijshëm për një realitet që ndoshta e keni njohur mirë, por që nuk keni dashur ta shihni ose nuk keni pritur të jetë kaq i vështirë.

Demi

Periudha e rëndësishme, me përfitim për të gjithë ata që do të fillojnë një projekt të ri, edhe nëse në mesin e shumë paqartësive: konfirmimet do të vijnë.

Binjaket

Ju nuk keni pse të prisni më: eshtë gjithashtu koha e duhur për të filluar një diskutim delikate, por unë do të doja të nxis të gjithë ata që lindën në shenjë, të cilët kanë një dashuri të re për tu zënë, pa menduar për të kaluarën.

Gaforrja

Drita e mirë e yjeve ndihmon në gjetjen e impulseve të reja të pasionit dhe butësisë. Duhet pak vëmendje, por një projekt i ri mund të fillojë ...

Luani

Problemet e punës, marrëdhëniet me kolegët apo çdo bllokim nga e kaluara duhet të përballen me kujdes sot. Rivendosni harmoninë midis jush dhe personit që dashuroni, mund të vijnë disa dyshime.

Virgjeresha

Mos merrni provokime, në këtë ditë dikush mund të argëtohet duke ju provokuar, por ju nuk keni ndërmend tu jepni anën bezdisësve.

Peshorja

Mund tju duhet të ndryshoni role, edhe shtëpinë ose mjedisin tuaj. Kini kujdes sepse nuk duhet të lini të sigurtin për të pasigurt ...

Akrepi

Ditë pushimi, nëse punoni si punonjës do të donit të ndryshonit, por tani për tani nuk mundeni, nëse punoni vetë, ka antagonistë ose njerëz për tu rrahur, ditë për të qëndruar në mbrojtje.

Shigjetari

Shumë janë duke rizbuluar vlerën e familjes, dashurisë, nuk po them që puna do të zërë vendin e dytë, por padyshim që në këtë periudhë ju duhet qetësi.

Bricjapi

Situatë e mirë e përgjithshme, por disa konflikte në dashuri. Mos e izoloni veten, përpiquni të shpjegoni emocionet tuaja atyre që nuk i kuptojnë ato.

Ujori

Pavarësisht gjithçka, është një situatë e mirë për para dhe punë. Në dashuri, më shumë disponueshmëri, veçanërisht në një periudhë nën presion.

Peshqit

Ditë bindëse, do të merrni një lajm të mirë, por goditni ndërsa hekuri eshtë i nxehtë nëse duhet të merreni me biseda biznesi. Dëshira e madhe për të rikuperuar pasionin.

Nessun commento:

Posta un commento