venerdì 18 agosto 2023

Horoskopi i se e premte 18 Gusht 2023

Horoskopi i se 18/08/2023

Dashi

Nuk përjashtoj një dashuri të rëndësishme, një punë të re apo një sukses të vogël. Ju pëlqejnë sfidat dhe tani duhet të sfidoni fatin.

Demi

Ndonjëherë mjafton të kesh idenë e duhur dhe eshtë e vështirë të gabosh. Ju do të përjetoni dashuri në emër të rinovimit total, duke dëbuar të kaluarën.

Binjaket

Shoqatat që do të rishikohen, kontratat me partnerët ose bashkëpunëtorët të përcaktohen. Në dashuri duhet të jesh më racional ...

Gaforrja

Tani ju jeni në krye, veçanërisht nëse keni punuar mirë në të kaluarën. Mirë dashuria: takime të rëndësishme për ata që janë vetëm. Udhëtime pozitive për tu shoqëruar më shumë.

Luani

Situatë e çuditshme, sot do të keni mundësinë të diskutoni; jini të qetë me personin që doni. Për disa kohë, shumë prej tyre kanë punuar me thirrje ose në bazë të projektit, pa asnjë siguri.

Virgjeresha

Ditë klasike në të cilën mund të ndiheni edhe shumë të zemëruar. Në dashuri do të duhet të merrni një vendim. Kontrolloni ushqimin tuaj, kur jeni nervozë përfundoni duke hedhur ankthet tuaja në ushqim.

Peshorja

Duhet të jeni më të sigurt në veten tuaj; përpara se tu jepni hapësirë arsyeve të pasigurisë, vlerësoni mirë gjërat, në kohët e fundit disa projekte po ngadalësohen dhe ju jeni në ankth!

Akrepi

Favorizoni çështjet praktike dhe studimore. Sa i përket dashurisë, a jeni të fortë dhe gati për çdo gjë?

Shigjetari

Mundësia e udhëtimeve dhe takimeve interesante, por disponimi juaj nuk eshtë i shkëlqyeshëm. Kur mendoni se një njeri eshtë kundër jush, atëherë refuzoni dialogun. Ne duhet të kuptojmë nëse dikush ka të drejtë kur ju thotë ose ju qorton për gjëra.

Bricjapi

Kjo ditë ju ndihmon, nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re por edhe një profesion të ri duhet të punoni shumë sepse fati ju ka ndihmuar gjithmonë më të guximshmit.

Ujori

Sot ju jeni protagonisti absolut. Kontrata dhe marrëveshje të mundshme, në dashuri ka nga ata që do të humbasin mendjen për ju!

Peshqit

Ndiheni të pakënaqur, ka momente në jetë kur eshtë e drejtë të përmirësohesh. Jeni lodhur të bëni gjërat e zakonshme por nuk e lini veten të apatizojë, jepni vetes disa ditë pushim sa më shpejt të jetë e mundur.

Nessun commento:

Posta un commento