sabato 19 agosto 2023

Horoskopi i se e shtunë 19 Gusht 2023

Horoskopi i se 19/08/2023

Dashi

Në punët e dashurisë diçka ka ndryshuar. Së shpejti mund të merrni një mesazh ose komunikim që do tju bëjë të mendoni.

Demi

Ju nuk duhet të lodheni, tani duhet të përqendroheni në gjendjen tuaj fizike. Kujtoni që Demi dëshiron stabilitet dhe urren të pakënaqurit.

Binjaket

Sot mund të merrni emocione të mira. Asgjë nuk mund të vërë në dyshim vlerën tuaj.

Gaforrja

Ka pasur probleme. Risia në dashuri, ka një gjendje emocionale shumë të fortë që nuk guxon të përkthehet në ankth.

Luani

Nëse jeni vetëm dhe kërkoni dashurinë, jeni të favorizuar për të sjellë diçka të re në jetën tuaj, një njeri të këndshëm ose një rikthim.

Virgjeresha

Ju jeni i diskutueshëm në dashuri dhe jo vetëm, por kjo vetëm sepse po kërkoni mbrojtje dhe dashuri. Ju jeni në ankth. Shtyni gjërat më të rëndësishme por sidomos në këtë ditë përpiquni të mos shpenzoni shumë, rënie fizike këtë mbrëmje.

Peshorja

Mundohuni të përfundoni gjërat që ju interesojnë më shumë në mëngjes, atëherë ka mundësi që pas drekës të ndiheni pak të lodhur, në përgjithësi një ditë e favorshme.

Akrepi

Marrëdhënie e padobishme do të prishet, nëse duhet të bëni një zgjedhje midis dy personave do të thoni së shpejti se si mendoni. Ju sot nuk dukeni veçanërisht të qetë ...

Shigjetari

Situata të mira për ndjenjat dhe do të ketë mundësi të mëdha. Shikoni të ardhmen me optimizëm.

Bricjapi

Dashuria paraqitet në mjegullat e mosbesimit ose një zhgënjimi të kohëve të fundit. Jini të kujdesshëm në trajtimin e situatave.

Ujori

Vendimet vlejnë shumë, veçanërisht në këto ditë, një kohë e rëndësishme për kontakte të reja. Çifte afatgjata janë të favorizuar dhe në harmoni.

Peshqit

Dita kaotike, me disa probleme më shumë për tu zgjidhur edhe në nivelin e familjes. Marrëdhënie paksa e paqartë me Dashin dhe Luanin.

Nessun commento:

Posta un commento